Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futás és torna egynap?

Futás és torna egynap?

Figyelt kérdés

Eddig napi 1órát futottam. Gondoltam, még munka előtt RR dvd-re tornázok. Sikerült letölteni azt a dvd amin 4x20perces tornákat. Sokat olvastam itt, hogy másoknak bevált. Remélem nekem is :)

Szóval az baj, ha munka előtt csak mondjuk első 2részt csinálom meg. Másik nap pedig a másik 2. Este pedig az 1órás futás.

Júliusra szeretnék egy kicsit jobban kinézni a diplomaosztóra. Már 8kilót sikerült fogyni január közepétől. Remélem még 10 lemegy júliusra.


2011. márc. 21. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem probléma, ha a 2.-kat màsnap csinàlod meg. Sok sikert és fõleg kitartàst.
2011. márc. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja még annyit, hogy ùgy sportolj mindig, amennyihez valóban kedved van. Most ha lefogysz nem szabad abbahagynod, mert ùjra visszahizol. Tehàt inkàbb kevesebbet, mint beleùnjàl.
2011. márc. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

bocsi az offért de hogy csinálod? Nagyon sportos lehetsz ha naponta 1 órát tudsz futni:) Diétát mennyire tartasz? Minden elismerésem a 8kg-mal kapcsolatban:)


Szerintem tornászhatsz még a futás mellé, te érzed hogy bírod. De tényleg, gratulálok:)


21l

2011. márc. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hello

én lovagolni szoktam másfél óra (na jó, csak 80 perc...) torna mellé, heti 6 napon... eleinte nehéz volt, de már ott tartok, hogy hiányzik az az egy nap is... (tegnap én letornáztam volna, csak sajnos nővérem nem engedte :( )

szóval ügyes vagy, és kitartás!!! arra figyelj majd, hogy egyél mellé rendesen, ne hagyj ki étkezéseket, mert bajok lehetnek belőle!

21 L

2011. márc. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!