Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szoptatos anyuka hogyan...

Szoptatos anyuka hogyan fogyhat par kilot, hogy a tej rovasara ne menjen?

Figyelt kérdés
babam 4.5 hos csak szopik megse mennek lefele a kiloim mit csinaljak ennek erdekeben torna v dieta jobb? mit ajanltok konkretan?
2009. febr. 11. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tornazzal otthon video kazettara, ha nincs, akkor csak siman zenere. Ne dietazz meg, mert kevesebb lesz a tejed. Orulj, amig szopik! Ha elapad a tejed, merges leszel, szerintem megbanod. Par honapot meg varjal a dietaval, aztan utana mar kezdheted!

Majd babakocsival is futhatsz, foleg ha 3 kereku a kocsi.

De most setalj sokat, amennyit csak tudsz, es temposan setalj, ne olyan raerosen.

Ne egyel edesseget, es ne igyal uditoket!!!!

Sok vizet, tejet ihatsz, de cukros dolgokat ne.

2009. febr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki fogy a szoptatástól. Pl. én velem úgy volt, hogy a szülés után felszedtem 5 kilót, és rajtam is maradt egész 3 évig, amíg abba nem hagytam a szoptatást. Akkor viszont 1 hónap alatt, fogyókúra nélkül lefogytam a "versenysúlyomra".

Én nem ajánlanám a diétát, a tornát is csak módjával. Igazából nem azzal van a baj, hogy esetleg kevesebb lenne a tejed tőle, hanem azzal, hogy ha fogysz, akkor a zsírszövetekből kiszabaduló káros anyagok az anyatejen keresztül a babába jutnak, tehát negatív irányba változik az anyatej összetétele. Így nézve tulajdonképpen egész addig nem szabadna fogyni, amíg szoptatsz.

2009. febr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
én sem fogytam a szoptatás alatt,sőt még 2-3 kg vissza is jött.Az én fiam 8és fél hónapos most kezdtem el diétázni és tornázni,mert már naponta csak reggel-este szopizik.Akkor érdemes már ezzel foglalkozni,ha már mást is eszik a baba.Mielőtt lehuroggnak nem lett kevesebb tejem,mert diétázom,mert az a lényeg hogy vigyél be kalóriát csak az nem mindegy hogy mennyit.Én a90 naposat csinálom.Aki ismeri ezt a diétát az tudja hogy mit hogyan kell enni.Így legalább változatosabb lett az étrendem.
2009. febr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!