Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a férjem...

Hogyan vegyem rá a férjem arra, hogy diétázzon? Esze ágában sincs, viszont már az egészsége rovására megy.

Figyelt kérdés

42 éves, 170 cm magas és 130 kiló. Álló munkát végez és minden este panaszkodik, hogy igy fáj a lába, meg úgy fáj a lába és alig bir állni. Én mondtam, hogy fogyjon le. De hallani sem akar róla. Hogy én ne mondjam meg neki, hogy mit csináljon és ha enni akar, akkor enni fog. Csakhogy képes este 11-kor is süteményt enni és utánna meg panaszkodik, hogy nem tud aludni.

Én ditek elkezdtem sok zöldséget ás gyümölcsöt enni és beiratkoztam egy konditerembe és itthon is tornászok DVD-re. Gondoltam, ha látja a jó példát, talán csatlakozik. De nem. Ül a tv előtt és nézi, hogyan tornázok és közben eszi a csipszet. Mit tehetnék még? Félek, hogy valami nagyobb baja is lesz.


2009. dec. 1. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de aki hülye azon nem lehet segíteni.


Amúgy valszeg csak sajnáltatja magát, mert ha valóban nem bírná akkor nem csinálná a munkáját, vagy nagyobb affinitása lenne a fogyás felé.


Felnőtt ember.. Viszont a gyomorgyűrű segíthet ha Ő is akar fogyni csak nem tud, de itt azzal van a gond hogy nem is akar, ezzel meg nem igazán lehet mit csinálni...

2009. dec. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Amúgy az iylet már nem rávenni kell hanem elszedni tőle a pénzét és kiszabni a fejadagot hogy ennyi a napi kaja, ossza be...


Mást nem nagyon tehetsz, kordában kell tartani a "disznót".


Bocs ha kissé erősen fogalmaztam..

2009. dec. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg még megpróbálhatnál egy trükköt.


Állítsd megoldandó feladatok elé ami férfinek való, és amit ciki lenne neki ha nem tudna megcsinálni, pl vízvezetékszerelés vagy ilyesmi.

Vmit találj ki mert amíg csinál vmi addig se eszik.

Aztán ha valamit megcsinál dícsérd meg és jutalmazd egy jó szexxel, amíg mozogtok addig is égeti magáról a zsírt ;)


Valószínünek tartom amúgy hogy az is rájátszik a dolgokra hogy gyorsan eszik, nem pedig lassan kiélvezve az ízeket, ez pedig általában a munkahelyi evés következméyne mert 10 perc alatt nehezen lehet lassan enni ha csak annyi kajaidőt adnak.


Aztán ennek ez lesza következménye.


Habzsol, nem telik el, átszalad rajta aztán újra éhes..


Cukros ételek helyett inkább lassan emészhető dolgokat kéne főzni.

Olaj helyett pedig használj zsírt mert jobb a beleknek is.

2009. dec. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
És ne süss sütit, ha meg igen, hozd el nekem :)
2009. dec. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
hát ha magától nincs annyi esze hogy lefogyjon akkor nem sok mindent tudsz tenni. vidd el egy teljes kivizsgálásra ott az orvos majd megmondja neki , hogy le kell fogynia mert sok betegsége lehet a súlyfelesleg miatt (de lehet már most is van) amit még esetleg tudsz tenni, az az hogy ha te vásárolsz be akkor nem veszel nassolni valókat. liszt helyett teljes kiörlésű lisztet vagy zabkorpát használsz, cukor helyett édesítőt. sovány húsokat veszel, sovány tejet stb... néhány pasira az is hathat ha elkezdesz valami soványabb izmosabb pasit dícsérni , hogy milyen jól néz ki (persze nem olyan feltűnően) más most nem jut eszembe.
2009. dec. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
49%
sok okos válaszoló van.. arra még nemis gondoltatok hogy álló fizikai munkát végez amihez elengedhetetlena kalória, amit nem diétából és gyümölcsből fog bevinni? inkább ülj le vele, és beszéljétek meg hogy miket egyen, ne nassoljon feleslegesen, mert ha pl megeszik 4 db rántotthúst és megy dolgozni akkor az nemgond, de amikor munka után eszi meg azt a 4 rántotthúst és leül tv-zni akkor a bevitt energiamennyiséget nem dolgozza le, és rajtamarad.. ilyesmikbe lehetne gondolkodni
2009. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én tudnék ajánlani egy lehetőséget a számára. A párom az infarktusa után rendesen meghizott. Kipróbált sok mindent,de nem volt sok eredménye. Ő sem tudott diétázni.Nemrég találkoztunk egy lehetőséggel, aminek a segitségével különösebb életmod váltás nélkül már 15 kilót adott le 3 hónap alatt. Nem "éhezik" nincs a fogyókúrásokra jellemző idegsokk és a látványos eredmény hatására sokkal kiegyensúlyozottabb, energetikusabb.
2009. dec. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

készíts diétás menüt, ne vegyél chipset, ne süss süteményt, semmit ami hízlalhat. ha nem tetszik neki, nem kap semmit :-)

talán az is segíthet, ha valamilyen módon felébreszted a hiúságát. el kell érni, hogy ő is akarja a fogyást.

2009. dec. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!