Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul, miért...

Mit csinálok rosszul, miért nem tudok többet fogyni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

174cm és 90kg vagyok. 3 hete fogyózom, de eddig csak másfél kg-ot sikerült leadnom. Az ideális fogyás szerintem heti 1kg lenne. Az étkezésem kb igy néz ki:

Reggeli: 100g bogyós gyümölcs (eper, málna, áfonya), 100g zsirszegény natur joghurt, fél csésze tej és 1 teáskanál méz összeturmixolva

Tizorai: 1 bögre tejeskávé (cukor nélkül)

Ebéd: egy tányér főzelék 2 főtt tojással (esetleg 2 szelet abonett), vagy egy szelet csirkemell párolt zöldségekkel és 30g rizzsel

Uzsonna: 1 alma vagy körte (néha 2)

Vacsora: 100 g natur joghurt vagy 2 szelet pulykamell sonka, 1 bögre tej (7 óra körül, de 11-nél előbb sosem fekszem le)

Min kéne változtatnom? Ja, és heti 3x 40 percet aerobicozok.


2011. febr. 14. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is fogyózom ,de te a dupláját megeszed még mindig annak ami elég volna. Ez az általad leírt étrendből egyértelműen látható ,pl ha fogyózol minek kell 2 tojit is megenni,hisz 1 is bőven elég lenne.
2011. febr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez ennyire sok lenne? Mert a kalkulátor szerint minden nap 1000-1200 cal között eszek...
2011. febr. 14. 17:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok. Nagyonis jó étrend. Esetleg próbálj heti 5x mozogni.
2011. febr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

dehogy sok!

2 tojás teljesen jó

én annyit változtatnék rajta h vacsira már nem innék tejet hanem inkább a joghurtott egy kis túróval keverném ki

de amúgy nagyon jó ne

add fel sikerülni fog

ebédre még ehetsz halat, zöldséglevest, főzelékek is jó, főtt krumpli, igazából a mennyiség a lényeg

2011. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az étrended teljesen jó és sajnos van, hogy a fogyás lassan indul be. De a centik látszanak ennyi idő után is. Vedd elő a centimétert és azzal mérd a derekad, csípőd, karod, combod. Egy-két hét múlva látszani fog!
2011. febr. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!