Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul? Miért...

Mit csinálok rosszul? Miért nem tudok fogyni?

Figyelt kérdés
3 hete fogyózom (napi 1000-1200 kcal) és emellett fél óra torna. A hasam 1 cm-t csökkent,a súlyomon nincs változás,és amit pont le szeretnék dolgozni,a combom(57 cm),az meg meg se moccan. Már kezdem feladni az egészet,így az összes módszert kipróbálva :(
2011. febr. 26. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mozogj többet, egyél többet( de egészséges cuccokat ).

Sajna ennyi kalóriabevitelnél a szervezet takarékra áll, és ha majd megint elkezdesz normálisan táplálkozni, azonnal elkezd raktározni.

Tudom, irtó nehéz, de muszáj többet mozogni.Nekem bevált a reggeli 15-20 perces gyors torna, és este egy gyorsabb tempójú de nem megerőltető 20-30 perces séta.Nem sokkal több mozgás ez sem, de hatásosabb.:)

2011. febr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
3 hét semmi egyeseknél..kitartás, kemény munkának szép eredménye lesz :)
2011. febr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nekem csak 25-30 kg-ig ment a fogyó, elfogyott az akaraterőm :S Igaz eljárok futni, meg inkább ahova tudok gyalog megyek nem busszal stb nem eszek zsíros kajákat stb de több kg nem megy le, nincs már erőm a fogyózáshoz


18/f

2011. febr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
jaaa, le is felejtettem :D nekem a rendszeres kaja (egészséges abszolút nem hízlaló ételek) és sok mozgás, kosaraztam, futottam, foci, konditerem volt minden :D
2011. febr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fél óra torna édeskevés.

Nekem azt tanították, hogy fél óra után indul be a zsírégetés. (fiatal tanárom van a Testnevelési Egyetemről, vagy mi a fene)

De ha nem is igaz a fenti dolog, fél óra akkor is kevés, legalább 1 óra kéne, és nem csak olyan laza mozgás, hogy emelgeted a lábad, hanem valami jó kis torna, vagy bármi, ami intenzívebb.

2011. febr. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2011. febr. 27. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!