Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy csináljam hogy ciciből...

Hogy csináljam hogy ciciből ne fogyjak?

Figyelt kérdés
elkezdtem pár hete fogyózni. Figyelek hogy miket eszek,ill. heti 2x járok jógára,és olyan heti 2x tornázok is itthon. el is kezdtem fogyni de persze először rögtön a kosárméretemből,utána ment kicsit le a seggem.. most folytatom a fogyókúrát,de mit csináljak hogy a cicimből ne fogyjak?eddig se voltak nagyok,szóval nem szeretnék még kisebbeket.. tippek?
2011. febr. 19. 16:10
 1/4 anonim válasza:

Bocsi az off-ért de ez engem is érdekelne :)

Szóval segítsetek nekünk :)

2011. febr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez megoldhatatlan, genetikailag kódolt, ki hova hízik és honnan fogy először.

A mell egy része zsírszövet, és mivel a melleteket jelenleg nem használjátok semmire, a szervezet ehhez a felesleges tartalékhoz nyúl először.


Ez kb. olyan kérdés, hogy oldjátok meg, hogy ne zsírszövetből fogyjatok.


Egyetlen tippem a lassú fogyás, hogy alkalmazkodjon a bőr, és ne lógjon a melletek, de más megoldás nincs.

Aki ezt megtalálja, egy vagyont fog keresni vele. :)

2011. febr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez nem fog menni...barátkozz meg az új alakoddal.
2011. febr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm,hát ezek nem valami jó hírek.. amúgy el szeretnék menni műtétre 1- év múlva,de addig sem akartam lapos lenni.. nem ám még jobban..
2011. febr. 19. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!