Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Személyi edzővel összeírtunk...

Személyi edzővel összeírtunk egy edzéstervet. Szerintetek jó?

Figyelt kérdés

Heti 3-4-szer csinálom, körülbelül 1 óra.

felüléssel kezdem, majd lábnyújtás, lábhajlítás 5kg-al, utána guggolás, majd megint lábhajlítás, és lábnyújtás. ezután 20 perc kocogás futógépen.

Csak én attól félek, hogy vastagabb lesz a lábam :(

zsírégetés, és a combom vékonyítása lenne a cél.


2011. febr. 22. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogy hány kiló vagy és mennyit szeretnél leadni, de ha a combvékonyítás a fő cél, akkor gondolom nem lehetsz túl nagydarab. A személyi edző szerintem tudja a dolgát. Az 5 kg-os súly nem túl sok, szóval nem kell attól félni, hogy túl izmos lesz a combod. Lehet, hogy kicsit izmosodik, de nem nagyon (ehhez ugyanis hosszútávon egyre nagyobb súlyokkal kellene edzeni). Ráadásul a futástól meg inkább vékonyodni, mint vastagodni fog a lábad. Ja. A lényeg az, hogy csak combról nem lehet fogyni. Ha fogysz, akkor mindenhonnan. Tehát szerintem nem csak lábgyakorlatokat kéne csinálni, hanem több súlyzós edzést lehetne beiktatni, a futás az jó. Emellett ne egyél sok cukrot meg fehérkenyeret, hanem inkább teljeskiőrlésű cuccokat, jóféle fehérjéket (szárnyas hús, tojásfehérje,hal), zöldséget. Sok sikert!
2011. febr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Persze az étrended is összeraktuk, sok-sok fehérjével, zöldséggel és egy kis szénhidráttal ami teljes kiörlésű dolgokból van. kb. 1300-1400 kalóriát eszek egy nap. 170cm és 60 kg vagyok.

amúgy meg köszönöm a válaszodat :)

2011. febr. 22. 20:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem fog vastagodni a lábad. Ezt olyan emberként mondom, hogy régen én is rettegtem attól, hogy megvastagszik a lábam a sok edzéstől, de szerencsére nem így lett (ráadásul én elég könnyen izmosodom).


Ha odafigyelsz a kajára és szigorúan diétázol (ezt ugye írtad), akkor nem fog megerősödni. Persze szálkásabb, tónusosabb lesz, gondolom ez is a cél, de nem lesz vastagabb, vaskosabb.


Ha zabálnál edzés mellett, na akkor tényleg megvastagodna. Úgyhogy az étrendre figyelj és nem lesz semmi gond.


Az amúgy előfordulHAT, hogy az első néhány edzés után "bedurran" a combod és olyankor vastagabbnak tűnik, de nem kell megijedni, ez csak átmeneti állapot.


Ja és a nyújtásra nagyon figyelj edzés végén, de ezt gondolom megbeszéltétek az edzővel.

2011. febr. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
végre egy jó kérdés és jó válaszok! :) köszönöm!!!!!
2011. febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!