Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A narancsbőr eltűnik combomról...

A narancsbőr eltűnik combomról, ha lefogyok? (Természetesen egészséges étkezéssel és heti 5-6x 1 óra mozgással fogyózom)

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 16:12
 1/6 anonim válasza:

nem valószínű...

a narancsbőr a kötőszövet sejtjei közt lerakódott kocsonyás anyag. a zsírsejtek növekedése idézi elő.


speciális krémekkel és rengeteg célirányos szakszerű masszázzsal tüntethető el. és egészséges étkezéssel.


a sport az mindenesetre sosem árt! :)

2011. febr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ami azt illet én 70 kilóról fogytam le 52-re a 164cm-hez. Mellette rendszeresen tornáztam és szép, feszes a combom, fenekem, sosem gondoltam volna hogy egyszer ezt fogom mondani, de elégedett vagyok vele.
2011. febr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocs az offért! Úristen! Utolsó!! hogy csináltad? Pont én is 164 cm. vagyok, 70 kilóról indultam, 3 hete kezdtem, és 66.5 vagyok... jaj, de ügyes vagy!!


Kérdező, sztem igen, legalábbis csökken...

2011. febr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
164 cm 70 kiló? Hűű nekem is pont ugyan ez! Legalábbis 70ről indultam. Nem tudom most hány kiló lehetek, de már eléggé lógnak rajtam a ruháim, meg rengetegen megjegyzik, hogy fogytam. (DE!)Nem szeretnék még mérlegre állni. 5. hete nem eszem fehér kenyeret, tésztát, édességet, az ételeket olívaolajjal csinálom, rengetek zöldséget eszem, gyümölcsöt is, habár abból mértékkel. És minden(!) nap mozgok minimum 20 percet max. 1 órát. Mikor hogy van kedvem. Csinálok súlyzós edzéseket, aerobikot, szobabicaj( 45 perc; 2 perc lassú, 1 perc gyors)ugrálókötél.. Szóval rajta vagyok a témán. Te mennyi idő alatt mentél le 52re? Adhatnál tanácsokat amik neked bejöttek.. Amúgy nem vagy nagyon vézna? :/ Én 57-58 kilót tűztem ki célul.. Nem mutatsz egy képet?
2011. febr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Képet nem tudok mutatni, de nem vagyok vézna. Ami hátrány, hogy a mellem megsinylette, de erre számítottam is. Igazából engem nem zavar, mert sosem akartam óriási kebleket, viszont a pasiknak meg ugye bejön.

Szóval a csípőbőségem 92, derék 62 cm és a mell 83cm átmérőjű.

Szinte kerek 1 év kellett ahhoz, hogy elérjem az 52kg-ot, de ez csak az én hibámból kifolyólag húzódott el ennyire. Tavaly kb. ilyenkor kezdtem el diétázni és júniusra értem el az 57-58kg-ot. Ezen a szinten pedig megrekedtem. Egyszerűen nem tudtam tovább fogyni. Elsősorban ennek az volt az oka, hogy otthon rám mindig főztek, mamám imád sütni, meg hát mindig van otthon valami nasi. Mivel az 58 kiló ideális testsúlynak mondható a 164cm-hez, így tovább kellett volna szigorítani az étrendemet, de nem tudtam és nem is akartam. Szeptembertől azonban főiskolás lettem, Budapestre kerültem aminek nagyon örülök és mivel albérletben élek így azt eszek amit akarok, nincsen akkora kísértés, mint pl. amikor mamám hozza a frissen sütött kakaós kalácsot. Lehet nem szép dolog, de a kajapénzt én inkább ruhákra és más "tartós" cuccokra költöm. Szóval így sikerült.

Amit most írok sokan hülyeségnek fogják tartani, de hátha lesz más aki olyan beállítottságú, mint én és annak talán segíteni fog. Szóval nem érdemes elcsábulni édesség, csoki láttán. Mindenki azt mondja, hogy a mérték a lényeg. Igen, ez igaz. Csakhogy ha te a diéta alatt is megengeded magadnak akkor miután elérted a kitűzött álomsúlyt jobban elengeded magad, mondván mostmár csak súlyt tartok. És én azt vettem észre, hogy ha ahhoz szoktatod magad, hogy nem eszel édességet, akkor egy idő után nem hiányzik. Ha nassolni akarok almát eszem, aszalt gyümölcsöt és magvakat. Cukrot semmihez sem használok. Sőt, igazából olajat és lisztet sem nagyon. Épp most csináltam spenót főzeléket, ami nálam annyiból áll, hogy hozzákeverek kb. 2 dl sovány yoghurtot meg fokhagymát és így eszem. Szerintem ilyen "apróságokon" múlik, legalábbis nálam bevált.

Jajj és még valami. Szerintem biztos lesz olyan veletek is, hogy lelassul az anyagcserétek. Ekkor érdemes feltúrbózni úgy, hogy kb. 2 óránként megesztek valami gyümölcsöt vagy zöldséget és én ekkor sokat teázom. Zöld tea mindenképp legyen, a zsírt nem olvasztja le rólad, tehát csodákban nem kell hinni, de anyagcsere szempontjából komolyan nagyon jó.

Most ennyi jutott eszembe, én rendesen kitapasztaltam a dolgokat 1 év alatt, de nem vagyunk egyformák, így lehet nektek más taktika jön be. :)

Az 52 kilós lány voltam.

2011. febr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
köszi 52 kilós lány!!! És nagyon büszke lehetsz magadra! :)
2011. febr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!