Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le lehetne igy fogyni 5 kg-t...

Le lehetne igy fogyni 5 kg-t juniusig?

Figyelt kérdés
Egészséges táplálkozás (koplalás nélkül mivel még tinédzser vok)sok folyadék és heti 1x-ri teniszezés mellett .Édességet ritkán eszem hanem helyette műzlit (natur és csak aszalt gyüm. vannak benne).Sajnos azonban nem tudok sétálni suliig se meg tul képpen sehova mert sulibusz visz meg külföldön vagyunk meg minden :( (nem dicsekvésből mondom :( )sok zöldség, gyümölcs zsirmentes értend ...csak néha egy kis falánkság ami az otthoni kaják miatt van :Đ .A helyzet azonban az hogy már ezt az étrendet folytatom 3 hete és semmi változás csak puffadok fel állandóan :( husból is csak heti 1x eszem csirkét.És az időpontokat is betartom : reggeli 7-kor ebéd 12:30 vacsora meg 5 óra körül vagy kicsit korábban.nem tudom miért nem fogygtam még eddig semmitse :( kezdek elkeseredni igy fogok maradni örök életemre :S Kössz már azért is hogy olvastátok :D (bunkók ne irjanak kérem)160\\52 l (de az arányaim nem tul jók :(
2009. febr. 15. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

Csirkét,pulykát, halat (halból lazacot ne) kéne enned, egy könnyű reggelivel, sok gyümölccsel (főleg citrusokkal), felére csökkentett adagok, nuku nassolás.

Rengeteg zöldség, nem csak köretként, kis kocogás vagy úszás, heti legalább 2 teniszezés, otthoni torna.

Én két hét alatt adtam le 6 kilót.

2009. febr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nagyon hatásos ha reggelire szénhidrátot eszel; jófajta (!) szénhidrátot pl: gyümölcs, gabona

ebédre mindenfélét; hús zöldség gabona (hús az heti háromszor hal) (rizs helyett barnarizs) (heti kétszer szója)

vacsorára pedig egyél fehérjét mert éjjel amikor alszol lebontja a szénhidrátokat! fehérje van húsban, tejtermékekben, tofuban, szójában..

heti egy sport az nem ér semmit! hetente minimum háromszor el kéne járnod ráadásul a tenisz nem is a legjobb választás! folyamatos mozgás-kardio mozgás kell neked. legjobb a szobabicikli, futás. ebből csinálj heti háromszor egy órát. azért egy órát mert 40 perc után indul be a zsírégetés a szervezetben és ha ráraksz 20 percet akkor lesz igazán eredményes. kardio előtt mindig melegíts be (hajolgatás, helybenfutás, karkörzés stb..) és mindig vezetsd le az az edzés után nyújts egy kicsit (ülj terpeszbe majd hajolj középre, próbálj spárgázni stb...)

igyál naponta minimum két liter vizet! és csakis vizet! azon kívül vannak rejtett kalóriacsapdák amikről azt gondolod hogy egészségesek valójában tömény szénhidrát! pl:

-müzliszelet (telenyomják cukorral)

-sima müzi (tömény cukor)

-éttermi saláta(jó vastagon meglocsolják öntettel ami másból sem áll mint szénhidrátból)

-panírozott csirke (azt hiszed a csirkehús egészséges -ez így is van de a panírban több kalória van mint magában a húsban!)

-banán, datolya, túl édes gyümölcsök


végül pár jó tanács:

- a húsokat grillezd ne sütsd

-reggel igyál meg vízzel felkevert facsart citromlevet

- este 6 után már ne egyél semmit

- a savas gyümölcsöket ne edd éhgyomorra mert kimar belülről

remélem tudtam segíteni!:) sok sikert

2010. ápr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!