Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha napi 500kcal-t viszek be,...

Ha napi 500kcal-t viszek be, meddig bírja a szervezetem?

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Sztem te ugyis kevesebbig fogod...
2009. febr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ne tedd tönkre magad...minimum 900 kalóriát vigyél be, mert összesel 3 nap múlva
2009. febr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer fogyóztam így, 6 hét alatt 25 kiló minusz lett az eredmény. Bírtam csak sokszor szédültem és fáradékony voltam. De semmiképpen sem ajánlom ezt a módszert mert butaság, szóval ne csináld.


DE ha konkrétan a kérdésre összpontosítva kell megadni a választ, akkor sokáig bírja, ha van mit inni. Erre bizonyíték az a faszi aki egy üvegdobozba záratta be magát 40 napra és csak vizet meg teát ivott. Kibírta.

2009. febr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kisebb-nagyobb megszakításokkal több mint fél éve 400-500 kalóriát eszem, emellett heti 2x futok egy órát.Ez elvileg már anorexiának számít, pedig tök normális a súlyom(de célom a fogyás).Pár napja voltam vérvételen, és az eredmény alapján az ég-világon semmi bajom nincs, mert ezt a kevés kaját próbálom egészséges alapanyagokból, sovány husiból, halból, gyümölcsökből, zöldségekből összeállítani+ vitamint szedek.Nem vagyok fáradékonyabb, nem ájuldozom, tényleg nincs bajom.Mindenesetre nem ajánlom, hogy ezt a példát kövesd, mert hosszútávon azért lehetnek következményei..nekem eddig szerencsém volt.
2009. febr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!