Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jól ettem vagy elrontottam?...

Jól ettem vagy elrontottam? Gyors válasz jól jönne)

Figyelt kérdés
Reggelire egy alma, egy banán, egy bögre ivójoghurt két evőkanál kukoricapehely Ebédre alma leves (lisztes, tejfölös habarással) és natur nokedli csípős savanyúsággal. Vacsira - . Szerintetek?
2011. febr. 26. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
a nokedlival elrontottad:D szerintem vacsorára egyél egy kis csirkét, vagy halat sok zöldséggel:)
2011. febr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Ha egész napra leosztom ez még mindig nem olyan vészes.a rendes kaja sosem hízlal annyira mint a nass.de vacsira egy jó kis csirkesaláta,vegyes friss zöldséggel és szigorúan extra szűz olívás öntettel pont jó lesz.
2011. febr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem terveztem vacsorát azért van "kihúzva".
2011. febr. 26. 15:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nem értem azokat a válaszolókat akik szerint ez sok? -.-' ... alma 50, banán 200, joghurt 150, savanyúság mennyi? 15........ nokedli natur? akármennyi is volt, elötte kb 400-450 kalóriánál jártál, ha a nokedli 1000 is volt, akkor se rontottad el... nem tudom hány éves kg és cm vagy de tessék megnézni az alapanyagcsere kalkulátort neten, mert ritkán van 1400 kalória alatt... az alatt meg h*lyeség enni már bocs...
2011. febr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez teljesen jó. Még nyugodtan be is dobhattál volna valami könnyűt vacsira. Nem tudom miért szajkózza itt mindenki, hogy egy csomó mindenről le kell mondani (fehér kenyér, csokik, tészták stb...) Szerintem egyél ami jólesik csak kisebb adagokat, mint szoktál. Nem tudom, tudod-e, hogy heti fél kiló fogyás az egészséges (fel téve, hogy nem tetemes súlytól kell megszabadulnod), mert úgy lesz tartós. Lehet, hogy így tovább fog tartani, amíg eléred a kívánt eredményt, de legalább nem sanyargatod magad agyon és jóval tartósabb is lesz.
2011. febr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!