Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek a modell alkatért?

Love,smile,have fun kérdése:

Mit tegyek a modell alkatért?

Figyelt kérdés

Ez az álmom,ennél jobban semmit nem akarok.. Mindent meg tennék azért hogy modellkedhessek.. Jelenlegi adatok:

magasság:167cm

súly:55kg

mellbőség: 83cm

derék:67cm

csípő:87cm

comb:48cm


most nagyon ráhajtottam hánytatom magam alig eszek és ezt abba szeretném hagyni mert tudom a következményeit... szóval mit tegyek?


2011. febr. 27. 17:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Le tudsz állni a hánytatással,csak akaraterő kell hozzá. Én is ugyanezt csináltam. Többet jártam el szórakozni a barátaimmal,hogy ne legyen időm ezen rágódni. Próbálj legalább enni 3x,de keveset. Én is így kezdtem,pl. eleinte ettem reggelire 1 főtt tojást,ebédre salátát,vacsira is salátát csirkemellel. Sportolj hetente 4x-5x 1 órát. 1 hónapon belül meglesz az eredménye. Ne add fel. Sok sikert! ;)
2011. febr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Sajnálom de a 167 cm ténylrg nagyon kevés! És nincs olyan hogy csak fotómodell! A másik hogy a modelleknek maguktól van ilyen alakjuk és ha te most küzdesz érte, nem fogod bírni nekem hidd el! Harmadik pedig hogy nem jók az arányaid. A derekad és a csípőd között nincs meg az a különbség ami kell. És csak derékba meg nem lehet fogyni.
2014. dec. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!