Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le a hasamból?

Hogyan fogyjak le a hasamból?

Figyelt kérdés

13éves lány vagyok.Van egy kis hasam meg combom na meg seggem.A hasam zavar a legjobban,ugyanis ha szűk pólót akarok felvenni akkor az látszik.A kérdésem hogy mi a legjobb mód arra hogy lefogyjak.Egyébként már nem eszek édességet és néha már a fő étkezésekkor is keveset eszem.

zavar hogy a bnőim mind vékonyabbak nálam én meg kilógok a sorból.Nem vagyok vészes helyzetben de egy kicsit husika vagyok :( SOS.


2011. márc. 6. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:

hát mint tipikus férfi azt mondom erre h: van mit fogni!! :D

hasadat eltüntetni a legkönyebben igy tudod: felülés! sehogy máshogyan... fenék meg comb pedig futás és bicikli... de ne kapkodj... a fogyókúra nem megy 1ik percröl a másikra... és ne add fel 1 hónap után hogyha "nem változtál" semmit... változni fogsz csak annyira még nem fogod érezni... napi 1 óra torna senkinek sem árt... a kajálás pedig tök egyszerü... van 2 titka: fehér kenyér TILOS! , húst pékárúval/tésztával/krumplival enni TILOS! idörendre meg azt tanácsolom amit én szoktam csinálni: késön reggeli (10 óra kb) késön ebéd (3 óra kb) és NINCS VACSI! igen jól olvastad NINCS VACSI! :DD mert vacsoránán csak leragad rád este a "felesleg" és akk fújhatod :)

2011. márc. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Felülést ne! Az ugyanis nem égeti le a zsírt, sőt, még növeli a hasad méretét (ugyanis szép izmos lesz, csak épp a zsírréteg alatt). Fuss, egyél zöldséget, gyümit, kevés zsírt.

Aztán felülés majd akkor, ha lefogytad a hasad, mert utána már látszik is az eredménye, nem takarja az izmot zsír.

2011. márc. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát volt egy idő amikor mindig későn vacsoráztam...:)

Akkor futok:D és utána felülésezek :) Köszi :)

2011. márc. 7. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!