Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok éhes akkor is...

Ha nem vagyok éhes akkor is érdemes ennem csak azért, hogy ne lassuljon le az anyagcserém?

Figyelt kérdés
Vagy bízzak a szervezetemben, hogy jelezné ha szüksége lenne táplálékra?
2011. márc. 9. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
akkor is egyél.
2011. márc. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

mindenképpen, legalább egy darab korpovit kekszet. az 18 kcal, de jó rostos, ami elősegíti az emésztést.

ha este 10kor vagy éhes, akkor semmiképpen ne egyél.

2011. márc. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"ha este 10kor vagy éhes, akkor semmiképpen ne egyél.".


Már megbocsáss, ez b.romság. Ha este tízkor vagy éhes, egyél nyugodtan, de ne a csülköspacalt, hanem mondjuk pár szem kexet, vagy igyál egy pohár tejet.


Nekem is volt, hogy este tízkor voltam éhes, de nem ettem, és hajnalban arra ébredtem, hogy szédülök, majdnem ordítottam, úgy fájt a gyomrom, és kis híján elájultam, míg lementem harapnivalóért.

Na, azóta lefekvés előtt még eszek pár falatot (kex, vagy egy nápolyi - nem fogok tőle elhízni, ám a vércukrom sem költözik le a pincébe), vagy iszok tejet.

2011. márc. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!