Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Keveset ettem ma? Mit csinálja...

Keveset ettem ma? Mit csináljak, hogy ne lassuljon le az anyagcserém és ne hízzak majd később?

Figyelt kérdés

Lelkileg padlón vagyok, enni alig tudom.

Ma reggelre ettem rántottát 3 tojásból és sajtból

Ebédre ettem negyed tenyérnyi csokitortát (nem szoktam édességet enni, szülinap volt..) + 2 maréknyi eper

És vacsira ettem egy fél tenyérnyi csirkemellet + epret


Ez nagyon kevés?:(


16/L


2011. máj. 1. 18:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%

Nem kevés, csak sz@r, de ezt te is tudod. Ha meg gondjaid vannak, akkor oldd meg őket, fontosabb az, mint a diétával foglalkozni. Sokan ebbe menekülnek, pedig ez nem megoldás.

Mondjuk a súlyodat nem tudjuk, ha 130 kiló vagy, akkor kevés is, nem csak sz@r! :D

2011. máj. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy sz@r, de próbáltma így is minél több fehérjét enni..

Átlagos napon ilyen: reggelire tk kenyér + cs.mellsonka + sali

10órai pufirizs + cs.mell+ sali

ebéd ált. cs.mell natúran vagy hal

vacsi 250 g túró


Amúgy 100 kg vagyok

2011. máj. 1. 18:57
 3/24 A kérdező kommentje:
Amúgy fogyással tudom csak megoldani a gondjaimat, szóval ez eléggé 21-es csapdája...
2011. máj. 1. 18:58
 4/24 anonim ***** válasza:

Egy-egy ilyen nappal nem teszel semmi jóvátehetetlent, az a baj, ha ezt rendszeresen csinálod, több napon/héten keresztül.

Holnap szedd össze az akaraterőd, és már reggel írd fel pontosan, mit és mikor fogsz enni.

2011. máj. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Hát ha 100kg vagy, és ez az átlagos étrended amit az előbb írtál, akkor ez koplalás. Eleve kevés a napi 3 étkezés. Mennyiségeket nem írtál, tehát nem tudhatom, hogy mit jelent a cs.m.sonka... 1 szeletet, vagy 20dkg? Na mindegy, ez így nem jó.
2011. máj. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
Bocsi hogy ezt irom de 16 évesen 100 kg eléggé sok.Tudom lehetnek gondok..én sem vagyok vékony én 82 kg vagyok 23 évesen..tehát tudom miről beszélsz.Nem kevés amit ettél.És ugy tudsz fogyni hogy reggel,délben,este eszel(nem hagyod ki a főétkezéseket), este 6 -7 körül legyen az utolso étkezés,sok mozgás bármit mozoghatsz csak szeresd csinálni.Vagy barátokkal közösen sportolhatsz.De ha van kedved lehetek a sportpartnered és együtt leadhatjuk a felesleges kilokat.
2011. máj. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Már fél éve életmódot váltottam, szóval szerintem nem vagyok kezdő.. Sportolok is

Napi 100 g cs.mellsonka elfogy, az ebédet nem szoktam mérni, csak ha valami hizlaló dolog, akkor keveset eszek


Amúgy sosem hagyok ki étkezéseket, de most tényleg nagyon össze vagyok törve, konkrétan nyelni alig tudok, hányingerem van mindentől..

2011. máj. 1. 19:15
 8/24 anonim ***** válasza:
neked ez kevés? én ma csak egy tál spárgakrémlevest ettem :)
2011. máj. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Szuper vagy, de én nem szeretnék izomból fogyni és koplalni..
2011. máj. 1. 19:17
 10/24 anonim ***** válasza:

"Már fél éve életmódot váltottam, szóval szerintem nem vagyok kezdő.. Sportolok is"


Aha... szuper! És mennyit fogytál fél év alatt? Csak mert legalább 25 kilót kellett volna. Egy jól összerakott diétával simán.


"Napi 100 g cs.mellsonka elfogy, az ebédet nem szoktam mérni, csak ha valami hizlaló dolog, akkor keveset eszek"


Napi 100g? Az igen! 20g fehérje összesen! Neked kéne kb. 160 legalább! Hizlalót meg ne egyél és kész! Keveset se!


Azért mert már fél éve csinálod hozzáértés nélkül, még tök kezdő vagy.... Előbb meg kéne tanulni táplálkozni, utána összerakni egy normális étrendet!


Nem tudod mennyi fehérjére van szükséged, nem eszel eleget, nincs elég étkezésed, és még sorolhatnám a kapitális hibákat!


Sajna ez van.

2011. máj. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!