Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok semmit? Mi...

Miért nem fogyok semmit? Mi az oka?

Figyelt kérdés
5 hete, hogy elkezdtem fogyókúrázni, egészségesen táplálkozok, és kevesebbet eszek.Emellett elég sokat mozgok.Heti 3x járok konditerembe+itthon is tornázok heti 3-4x.És egyszerűen semmit nem fogytam.Egy grammot sem, ugyanannyi kg vagyok, mint előtte.Én ezt nem értem, már elegem van.Nem mozdul a súlyom, pedig mindent megteszek azért, hogy lefogyjak, de nem megy.Nyárig le szeretnék fogyni 5 kg-t, de ha továbbra is így megy minden, akkor elfelejthetem a fogyást.Mit csináljak?Kezdjek el koplalni?Mert máshogy nem tudnék már fogyni.Vagy van valamilyen gyógyszer, amitől fogynék?
2011. márc. 15. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy izmosodtál? A konditeremtől könnyen lehet, és az izom nehezebb, mint a zsír. Ne csak a kilókat nézd, hanem a tükröt vagy centiket.
2011. márc. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mik az adataid? van egyáltalán rajtad annyi felesleg? mert ha csak puhának érzed magad, akkor igazából a mérleg nem fog változást mutatni, viszont te magad érzed, hogy feszesedsz, formálódsz.

a másik kérdés, hogy mennyit eszel? mert lehet, hogy pont súlytartó szinten vagy így, de az is lehet, hogy olyan keveset eszel, hogy a szervezeted kénytelen raktározni minden táplálékot.

intervallumos edzésre nem gondoltál még? lehet torna helyett azt érdemesebb lenne kipróbálni, mert már úgyis jársz kondiba. ezek inkább alakformálóak, ami zsírból fogyaszt, az az aerob v. intervallumos edzés, de az utóbbinak sokkal nagyobb a hatékonysága.

2011. márc. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nadi84 válasza:
Centizz, és ne mérlegelj, főleg ha sportolsz. Derék-mell-csípő-comb-felkar. És a tükörnek higgy.
2011. márc. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!