Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok semmit? :S

Miért nem fogyok semmit? :S

Figyelt kérdés

Már kb. két hete, hogy elkezdtem változtatni az étrendemen. Semmi cukor, semmi kenyér vagy zsiradék. Teljes kiőrlésű gabonát, zabpelyhet persze eszek, de nem sokat. Több zöldség és gyümölcs is van az étrendemben. Szóval összegezve napi kb. 1000-1100 kcal-t viszek be.

Emellett mozgok is. Majdnem mindennap egy órát biciklizek (165-180-as) pulzumon, van, hogy kettőt is (reggel-este, ha megtehetem). Néha még Rubint Rékát is csinálok mellé, bár ez nem mindennapos. Mégsem vettem észre, hogy amióta ezt csinálom, fogytam volna bármennyit is. Mondjuk mérlegelni nem szoktam magam, mindig centit nézek, de az sem változik. Kicsit ki van a f*szom, hogy teljesen hiába csinálok mindent, bocs a kifejezésért, de tényleg. Legalább egy-két centi változást észrevennék:S:S


2011. márc. 16. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Szia...nem tudom mi lehet a baj... nem lehet hogy tul soat eszel azokbol az etelkebol is amit enni "tudsz"? en 1 ruha meretet fogytam 2 het alatt ugy hogy semmi edeset nem ettem es ehezztettem magam(320 kcal/nap)+mindennap futottam :) remelem sikerulni fog, ne add fel! 14/l
2011. márc. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs, kérdező, neked nem tudok segíteni, de az első válaszolónak üzenném, hogy megnézheti majd magát a napi 300kcal-jával, mikor már nem lesz menzesze, és nem fog rendesen kifejlődni a melle, felborul a hormonháztartása, csak mert tiniként rájött az 5perc.
2011. márc. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia! 320kcal/nap az elég durva. Én nem akaro éheztetni magam, ne megészséges dolog. Ennek ellenére nem eszem olyan sokat. Ha mondjuk evés után még éhes vagyok, iszok egy pohár cukormentes limonádét vagy eszek egy almát.
2011. márc. 16. 18:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Leírnád az adataid? (súly, magasság, kor) Akkor megtudnánk mondani, hogy mi a probléma. Egyébként még az is lehet, hogy keveset eszel. Ez tök hülyén hangzik tudom, de mikor én is ilyen 1000 kcalt ettem, akkor összességében valamennyit fogytam, de egy idő után totál leállt a fogyás.. nem értetem, utána néztem, s kiderült, hogy fogyás mellett is 1400 kcalt kell bevinnem. Változtattam, kicsit fura volt, hogy ennyivel többet eszem, persze nagyrésze fehérje a többlet és szépen mozgok. Egyébként a mozgással is vigyázz, nehogy túlterheld magad. Ha naponta 1 órát tekersz, az nagyon jó, nem kell dupláznod.
2011. márc. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Juszti82 válasza:

SZia!

Egyrészt igyál nagyon-nagyon sokat (növessz békát a hasadba :)), nem snassz szöveg, én ezért nem fogytam jódarabig..:(

Másrészt nem mindegy milyen gyümit eszel (banán és aszalt dolgok kizárva, ja és a kompót is).

Az ok viszont az lehet hogy:

1. ha testmozgással növeled az izmaid mennyiségét úgy, hogy a zsír átalakul izommá.ezért ne is várdd hogy kilóban fogyni fogsz..

és ez a magyarázata, hogy még egyenlőre nem látsz változást a körfogatodban sem. amint tonizálódnak az izmaid, érezni fogod hogy feszesebb és formásabb leszel NE ADD FEL!!!!

2. ha a kúra előtt ettél "rendesen", és most hirtelen mindent megvonsz (szénhidrát, fehérje..) akkor a szervezeted ez úgy fogja fel, mintha éheznél, és mindent amit beviszel tartalékolni fog!!én beleestem ebbe a hibábam Te ne tedd!


Amit én ajánlok (személyes tapasztalat alapján):

- igyál zöldteát vagy valamilyen anyagcsere-növelő teát (szűztea)

- mellette sok vizet

- mindent egyél, de csak keveset ( ha ismered Norbi update-t asszerint,amúgy fogyéásra nem alkalmas, de életmódnak tök jó)és ne keverd a szénhidrátot a fehérjével.

- 2 azaz 14:00 után már csak gyümit vagy zöldséget, esetleg fehérjét fogyassz

- a pulzusodat elég 120/percig felvinned 20-25 percig tartsd ott, aztán 100 alá vidd, majd ismételd meg 4-5x ezt. ez a kardioedzés helye menete, és a zsírégetést is CSAK ÍGY érheted el!!!!!!ez fontos!!!!

- aztán jöhetnek az egyéb fogyós módszerek: köpölyözés(nagyon jó!!) és a fogyimasszázs (Te magad is végezheted csak jó erősen, ne kíméld magad)


ez tuti módszer, hidd el, egyrészt mert tapasztaltam magamon, másrészt meg gyógytornász vagyok, és ismerem az alapokat.

Remélem segítettem!

Kitartást!

2011. márc. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!