Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Zumbával egy óra alatt 600...

A Zumbával egy óra alatt 600 kalóriát lehet el égetni ugye?

Figyelt kérdés
Akkor azt most úgy körübelül mennyinek nézhetem?:D mennyit kell ahhoz zumbáznom , hogy 10 kiló le mennyen?:D Gondolom sokat de ezzel a kalóriával nem nagyon vagyok tisztába:S Valaki segítsen..
2011. márc. 20. 20:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem igazán hiszem, hogy ennyi kcalt el lehetne égetni, de ez más tészta... tehát az, hogy mennyi kg megy le, nagyrészt az étkezésedtől is függ. Tegyük fel, neked normál esetben 2000 kcal-ra van szükséged, ebből, ha napi szinten valóban lemozogsz úgy 500 kcalt, akkor heti 0,5 kg fogyás várható hozzávetőlegesen. De, minthogy feltételem, nem tudsz minden nap mozogni, illetve ennyi kcalt szerintem nem is égetsz el (amit mondanak, annak általában a fele igaz), így csökkenteni kell a bevitt kcalt, mikor nem edzel, akkor 1500 kcal körül kell enni, edzés napon meg mehet 1700-1800 kcal, feltételezzük, hogy 200-300 kcal elégetsz, így ismét adott a heti 0,5 kg fogyás, ami teljesen rendjén van. Ha ennél többet szeretnél fogyni, akkor csökkented 100 kcallal az étrended. Ez csak példa, más kérdés, hogy konkrétan mennyi kcalra van szükséged, ezután utána kell számolni. Ha segítségre van szükséged, írj rám nyugodtan.
2011. márc. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!