Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni vágyók? Mit esztek...

Fogyni vágyók? Mit esztek reggelire, tízóraira, ebédre, uzsira, vacsorára?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Reggeli: 2db abonett kenyér, 1paprika, 1paradicsom és egy kis vaj

Tízórai: saját készítésű zabpehely 2-3db

Ebéd: Húsleves, sok répával

Csirkemell, csemege ubival és céklával

Uzsonna: joghurt, dióval

Vacsi: kb. 10dkg túró 1db paradicsommal


Ez volt a mai napon. Általában hasonlóan étkezek. Persze az ebéd mindennap más. De azt eszem, amit anyuék, csak kevesebbet. És csak vasárnap eszek rizst.

Mellette 2liter zöld tea, és 1liter viz

2011. márc. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Reggelire rántottát ettem kenyér nélkül, reszelt sajttal+ t gyümis actíviát. Szoktam még felvágottakat, sajtokat, paprikát, paradicsomot stb. Most kezdődik az újhagyma korszak, nyámi:)

De Tegnap reggelire pl. pizza feltétet ettem ketchuppal(Kolbász, sonka, nagyon pici kukorica, ananász, sajt össze grillezve a mikróban.) Tök finom volt.

Tízóraira egy almát, vagy bármilyen gyümit, mikor mihez van kedvem.

Ebédre sertés pörit ettem salátával, savanyúval. Szoktam rakott kelt rizs nélkül,A karfiol levesbe nem teszek rántást, úgy teszem fel mint a gulyást bezöldségelem, tejfölözöm tök finom lesz. Lecsó kenyér nélkül. Nagyon sok mindent el lehet így készíteni és ami a legfőbb nem éhezem, nem leszek kívánós, mert nincs benne egyszerű szénhidrát. Nincs ami megemelje a vércukor szintem.

Uzsonnára tornázni szoktam(akkor alszik a gyerek)

Vacsira csak fehérje, de nem éhezem, ez fontos, különben raktározni kezd a szervezet!!!!

2011. márc. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló vagyok: 18 kg fogytam ezzel. Ha írsz privit segítek.
2011. márc. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Reggelire legtöbbször 1-2 szelet rozskenyeret vagy teljes kiőrlésű kenyeret eszek, ehhez eszek valamilyen zöldséget és egy gyümölcsöt+néha eszek hozzá egy kis kefirt vagy natúr joghurtot.Néha pedig tojásomlettet eszek 2-3 tojásból, ehhez is ugyanazt eszem, mint a kenyérhez, és nagyon ritkán zabpelyhet eszek tejjel vagy belerakom natúr joghurtba.Ebédre általában csirkét eszek zöldségekkel, salátával vagy teljes kiőrlésű lisztből készült főzelékkel.Néha sovány sertéshúst is, és valamilyen halat is eszek.Levest is szoktam enni, de elég ritkán.Ebéd után mindig megeszek egy gyümölcsöt.Vacsorára zsírszegény túrót, natúr joghurtot, kefirt eszek zöldséggel, néha pedig azt eszem vacsorára, mint ebédre, csak fele annyit.Tízóraira és uzsonnára egy-egy gyümölcsöt, zöldséget vagy natúr joghurtot, esetleg kefirt eszek.Néha pedig a nap folyamán megiszok 1-2 pohár tejet is.Emellett sokat edzek, heti 3x járok konditerembe+1x-2x itthon is tornázok, és minden másnap reggel tornázok egy fél órát.
2011. márc. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Mai napom: reggeli: natur müzli tejjel

tízórai: 3 db korpovit keksz

ebéd: húsleves /tészta nélkül/

kevés sertéspöri savanyúuborkával

uzsi: 1 db kiwi

vacsora: 2 abonett+saját készítésű körözött+

gépsonka+ paprika+uborka

Mit szóltok hozzá? Ja, meg ittam cukorral teát+ zöldteát+ vizet citromlével.

2011. márc. 22. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!