Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túlságosan szeretem a gyümölcs...

Túlságosan szeretem a gyümölcsöket, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap vacsora után még megettem 3 almát 1 körtét és 1 banánt! Pedig csak egy kicsit voltam éhes, de annyira finomak, nem tudom megállni, hogy ne egyem őket, ha vannak otthon.:(
2011. márc. 22. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez legyen a legnagyobb bűnöd...

Akárki akármit mond, én még nem láttam olyan embert, aki a rengeteg gyümölcstől hízott volna el vagy attól ne tudott volna lefogyni.


24L

2011. márc. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ezt mind délelőtt etted volna, akkor nem lett volna baj. Az alma, ha savanyú, akkor ehető este is.
2011. márc. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
banánt reggelire egyél. alma az mehet bármikor.
2011. márc. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi baj! Egészségedre! :)
2011. márc. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jobb mintha megettel volna egy szelet tortat,de a banant inkabb mellozd este,De szerintem nem nagy baj,csak annyi hogy a gyumolcs felpuffaszt,de semmi gond.
2011. márc. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyik sem baj. A baj az, hogy mindezt vacsora UTÁN etted, nem helyette. Mármint akkor, ha fogyózol, mert akkor be kell számítani a kalóriát a napi étkezésbe. Ha nem fogyózol, akkor meg tök mindegy.
2011. márc. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gyakor ***** válasza:
Nem valami jók a gyümölcsök a diétában, illetve jók, csak meghatározott időszakban fogyasztva; ilyen pl a reggel és edzés előtt v. utáni időszak. A magas gyorsan felszívódó szénhidrát tartalmuk miatt egyébként kerülendőek.
2011. márc. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, én van hogy 15 almát is megeszek egy nap, de még nem híztam el tőle :D
2011. márc. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!