Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Masszázs és/vagy szauna övvel...

Masszázs és/vagy szauna övvel mennyit lehet fogyni? Ez izmosít is, ugye? Vagy csak nagy átverés az egész?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

gondolkozz egy kicsit el a problémán.


fogyás: kevesebbet eszel, mint amennyit mozogsz. a zsír makacs, és nem fog leteleportálni senkiről, attól még, hogy szépen néz rá. 1 kg zsír eltüntetéséhez 7000 kcal-t kell elégetned, tehát mondjuk 7 órán keresztül durván sprintelned (úgy, hogy közben nem eszel semmit).

szerinted egy szaunaöv képes lehet áthidalni ezt a képtelenséget? a legnagyobb tévhit: a zsír nem ég. maximum lebontja a szervezet, hogy energiát nyerjen belőle. de csak akkor, ha diétával és mozgással arra kényszeríted, hogy így tegyen. tehát nem, a szauna öv nem tünteti el a zsírt.


izmosít? még jobb. izmot akkor tudsz építeni, ha brutálisan leterheled magad pl. súlyzózással. ekkor a szervezeted érzi h gáz van, nem bírja a terhelést, ezért elkezd izmot építeni, hogy a következő ilyen edzést könnyebben átvészelje. a szaunaöv hol biztosít terhelést az izmoknak? szóval nem is izmosít.


akkor mit csinál? ha felveszed, odabenn meleg van. mintha kifeküdnél 40 fokban a napra. tehát izzadni fogsz. ha elég kitartó vagy, és nem égeted vele össze túl hamar, akkor jó esetben kisajtoltál magadból 1 liter vizet. ráállsz a mérlegre, örülsz. aztán iszonyat szomjas leszel, és benyomsz 1 üveg ásványvizet, utána kajálsz is. ismét ráállsz a mérlegre: micsoda?? híztam 2 kg-t??


na kb. így működik a szaunaöv.

2011. márc. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Huh! :) Köszönöm szépen a választ! :)

Hát igen, a szaunaövben én sem voltam biztos, h működik, mert hogy csak vizet veszítünk a szervezetünkből. De azzal vmennyire a méreganyagok is távoznak, nem?

És mi a helyzet a masszázsövvel? Az sem jobb? Pedig az mozgatja az izmokat, vagy nem? :)

2011. márc. 22. 13:55
 3/4 anonim ***** válasza:
masszázsöv dettó átverés. akkor már inkább sima masszás, egy profi jobban ért hozzá, és segíthet eltüntetni a narancsbőrt. de diéta és mozgás nélkül az egész ügy halott!
2011. márc. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze, sportolnék is mellette (ha időm engedi :) ) és az étkezésre is odafigyelek, csak gondoltam fokoznám vele a hatást. :)
2011. márc. 22. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!