Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni minél...

Hogyan tudnék lefogyni minél hamarabb?

Figyelt kérdés

Tudnátok javasolni valamilyen fogkúrát,amivel kb 3hónap alatt[vagy kevesebb idő alatt] le tudnék fogyni 5-10kg-t?

Természetesen mozgok is mellette.


2011. márc. 22. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
"fogkúrával" nem biztos, hogy lefogysz:D
2011. márc. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hopsz..xDDDDDDDDelírtam..fogyókúrát akartam írni,de szerintem így is nyílvánvaló.
2011. márc. 22. 21:05
 3/8 anonim válasza:
100%
A probléma ezzel, hogy így nem lehet hozzáállni a dologhoz. Ha megértetted amit mondtam, akkor írj ide és mondom tovább, hogyan fogyhatsz.
2011. márc. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Míly szigor :D

én megértettem, nekem írhatnád, köszi :)

2011. márc. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek ez a megszállottsága?!! Hogy lefogyjon? El kell dönteni,hogy 5 vagy 10 kilót akarsz-e lefogyni, el kell döntened,van-e erőd hozzá, kitartásod,akaratod... és a google meg jó barátod.
2011. márc. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Nagyon egyszerű: mozgás + diéta, vagyis kcal és szénhidrátszámolás.

Én az elmúlt 3 hétben 4 kg-ot fogytam, amit én sokallok, úgyhogy megreformálom a napi penzumom. (Elsőre jól hangozhat, persze, hogy 4 kg-ot fogytam, de nem szeretném, ha a bőröm nem bírná.


Én úgy csináltam, hogy napi 5* eszem keveset, és fontos, hogy beleférjen napi 1300-1400 kcalba ill. 150gr. szénhidrátba.

Ez kb. így néz ki:

R: 2 szelet toast kenyér pirítósnak, vagy vajjal lekvárral (gyakorlatilag ez a napi bűnözésem :) ) + tejeskávé édesítővel

T: 1 alma, vagy ritkán egy gyümölcsjoghurt

E: bármit, de ne legyen benne kenyér, tészta, krumpli, rizs, tehát mondjuk egy tányér leves tészta nélkül, vagy/és kevés olaj hozzáadásával sütött fehérhús, zöldséggel pl.

U: tejeskávé édesítővel

V: szendvics (3 db) amit úgy készítek, mint bármilyen szendvicset, csak kenyér helyett kelkáposztalevelet használok (tehát feltekerem a kellevelet, benne a csirkemellsonkával, amit megkenek tormával, vagy pirosarannyal és teszek rá sajtot is.)

KB. ennyi, tehát a lényeg: nincs kenyér, tészta, krumpli, rizs

van viszont napi ötszöri étkezés.


Mozgás: pici gyerek mellett nehéz, de azért megpróbálok minél több közös kerékpározást beiktatni.


Kcal+ szénhidrátszámoláshoz ajánlom a kcal.hu oldalt!

Sok sikert és majd írd meg, hogy neked sikerült-e!

Üdv!

2011. márc. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2011. márc. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

21:34-es vagyok


Ez a link... Biztos meg lehet csinálni, de a tested és az egészséged nem fogja neked ezt megköszönni. Ez biztos.

Egy hét alatt 4,5 kg? Mikor a még egészséges javaslat 0,5 kg/hét??? Ez a link vicc.

Ne akarjatok egy hónap alatt leadni 80kg! A türelem és a kitartás többet ér.

2011. márc. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!