Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák minél hamarabb...

Hogyan tudnák minél hamarabb lefogyni 13 évesen?

Figyelt kérdés

160 cm magas vagyok és 58 kg


Már elkeztem konditerembe járni,reggelente futok,és szoktam otthon is tornázni


2010. júl. 2. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
ne zabálj annyit! gyümölcs, zöldség, sok mozgás!
2010. júl. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha nem értessz a dolgokhoz, akkor nehezen fogsz lefogyni. Futást felejtsd el, de csak akkor ha már nem eszel annyit mint egy disznó, inkább biciklizz!
2010. júl. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne legyetek már ilyen rosszindulatúak és bunkók!


Kedves Kérdező! Az 58 kg ehhez a magassághoz azért nem olyan vészes, de ha le szeretnél adni pár kilót, akkor sportolj sokat (a futással sincs semmi gond, sőt nagyon jó sport), és egyél egészségesen, de NE koplalj!

Mivel nagyon fiatal vagy, ezért nem ajánlatos semmilyen drasztikus fogyókúrába kezdened, mondjuk semmilyen életkorban nem tanácsos... Inkább válts életmódot, kerüld a műkajákat, cukorral teletömött, zsírban tocsogó ételeket. Helyettük egyél zöldséget, gyümölcsöt, sovány húst és sovány tejtermékeket, teljes kiőrlésű gabonát.

2010. júl. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én nem "zabálok"!Próbálok rendszeresen enni.
2010. júl. 3. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!