Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség!? Nomrális vagyok...

Segítség!? Nomrális vagyok vagy étkezési zavaros?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Évek óta küzdök a testem ellen..Kb. két kilogramról van szó, ami nem sok, de iszonyat zavar, főleg, hogy a hasamon van és ha leülük nagyon hurkás..Mindent kipróbáltam az elmúlt években. Futottam rendszeresen, sportoltam..igaz a táplálkozáson nem változtattam. Aztán a narancsbőr a másik ami megkeserít. Nem múlik el..Míg nem dolgoztam sikerült 4 liter vizet vagy zöld teát meginni egy nap..heteken át..de semmi..A combomon csökkent a fenekemen nem. Meguntam, hogy utálom ezt a területet és nyárra szeretnék már úgy a strandra menni, hogy ne takarjam a fenekem...ráadásul a mostani munkám megköveteli a karcsúságot..

Megutáltam enni.. Nem is kell és nem is akarom már..régen majd meghaltam reggeli nélkül, most meg csak ebédet eszek egy nap..Semmi mást..A maradék időben iszok iszok és iszok..

Ez van már 5 napja, és mondtahom h jól vagyok, nem is vagyok éhes..és laposabb is vagyok kicsit..

Hogy miért kell segítség? Azért mert tudom, hogy ezt nem lenne szabad..hogy ez koplalás, és rosszat teszek, de mégsem tudok leállni..Főleg, hogy nem vagyok éhes..Ez már tudat alatt működik, vagy a folyadékkal pótolok mindent?

Délelőtt megiszok 2 liter zöld teát( a kedvencem) délben eszek..délután megint 2 liter tea..

Hosszú távon lehet ezt bírni vagy mit tegyek? Tényleg semmi nem használt eddig és még fiatal vagyok addig kell olyannak lennem amilyen szeretnék..

Eddig ez ami leginkább segített..

Tényleg úgy van, hogy a szépségért szenvedni kell..én nem szenvedek, de ha ti nektek van ilyen tapasztalat ezen a téren, hogy csináltátok ezt és rosszul lettetek akkor abbahagyom..

Szerintetek elég ez? A testem azért nem jelez éhséget mert nem éhes, vagy csak "begolyóztam"?

Bocsi, hogy hosszú lett...

Köszönöm a segítséget..


2011. márc. 23. 07:27
 1/9 anonim ***** válasza:
2 kg nem is látszik...mutass képet magadról! mit sportolsz?
2011. márc. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hát akkor lehet hogy több volt..mert a hurkák azok látszódtak rendesen, de csak az máshol nem..

Inkább amúgyy is a narancsbőr készít ki..

mindjár csinálok képet aztán felrakom..

Bár most már jó a helyzet, most már kezdek megelégedni..

lehet akkor 5 kilo volt nem tudom..

2011. márc. 23. 07:51
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Magasság-súly ismerete nélkül nehéz eldönteni, hogy ez kóros, vagy nem kóros.

Inkább csak "divathóbort", ha a testtömegindexed a normális kategóriában van.


Narancsbőr ellen: masszírozás, és hideg-meleg váltózuhany, amit mindig olyan hideggel fejezel be, amit el tudsz még viselni.

Lúgosító étrend, és rengeteg paradicsom és paradicsomlé! A benne található anyagok a főzéssel sem vesznek el, és jót tesznek a bőrnek.

Torna, torna, és torna!!!

Az infraszauna is jó, de ha fóliázol tornázás előtt (és alákensz egy kis narancsbőr elleni krémet), az is sokat segít.

Ezen kívül a napi rendszeres három-négy étkezés jó a bőrszépítésre IS, meg felpörgeti az anyagcserét is.


A mozgás sokkal hatékonyabban tünteti el a narancsbőrt, mint bármi más, saját tapasztalatom szerint.

2011. márc. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

az lehet a baj, hogy nem változtattál az étkezésen. a narancsbőr köszönhető annak is, hogy a rengeteg méreganyagot nem tudja hova tenni a szervezet. nem a sz.r kajából kellene keveset enni, hanem minőségiből annyit, amennyi kell a testednek. nem hiába beszélek, 8 kg-t tüntettem el és a narancsbőröm is megszűnt.


mondjuk 2 kg-ért én nem gyötörném magam. épp tegnap mondta a barátom, hogy a fiúk nem úgy látják a lányokat, hogy ja, jó csaj, csak van egy kis narancsbőre, hanem egészben, és lesz.rják az apró hibákat. vagy egészben oké a csaj, vagy nem, ennyi.

2011. márc. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Hát ha tényleg csak 2 kilóról volt szó, akkor az nem sokat látszik, bár szerintem még az 5 kiló sem nagyon vészes. Ez persze a magasságodtól is függ, de szerintem is a torna a legmegfelelőbb a fogyásra...

Ja és szerintem jobb ha lenne inkább többször keveset ennél, mint egyszer sokat.

2011. márc. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Keress egy pszichológust, akit utat mutat, hogy tudod magad elfogadni olyannak, amilyen vagy. Mit számít 2 kiló? Semmit! 5-10-20 már igen, de 2 kiló miatt szenvedni meg koplalni felesleges. Tudom, a 20 kg is 2 kilóval kezdődik, de van egy olyan érzésem, hogy rajtad inkább -2 van, mint felesleges, azért is nem akart lemenni.


Nem csak a testedet teszed tönkre a koplalással, hanem az egész (mostani) életedet azzal, hogy folyton a kilókon kattogsz, ahelyett, hogy jól éreznéd magad. Nem tudom, van-e párkapcsolatod, és milyen.

- Ha jó, akkor nem 2 kilón múlik! Inkább élvezd, hogy van társad.

- Ha rossz, akkor azonnal lépj ki belőle, mert máris úgy lerombolta az önbizalmadat, hogy önpusztításba kezdtél.

- Ha nincs, akkor nyiss az emberek felé! Nem a kilókon, hanem a nyitottságon múlik, hogy van-e valakinek párja. Ez tapasztalat. Ha valaki csak a kilóidat nézi, az elegendő ok arra, hogy ne járj vele.

2011. márc. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nézz utána, hogy ezt a zöld tea kúrát meddig csinálhatod, mert hosszú távon káros lehet. Ez nem vicc. A gyógynövényekkel is vigyázni kell, megvan, hogy miből mennyit szabad inni és meddig. Nekem például kifejezetten megtiltotta az orvos, hogy zöld teát igyak.
2011. márc. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én azt ajánlom, hogy csinálj egy méregtelenítő kúrát, akár léböjtöt is. Persze előtte készítsd fel rá a szervezeted, és csak úgy fogj bele.


Én csináltam Neera kúrát, igazából a célom a méregtelenítés volt, meg hogy kicsit összeszűküljön a gyomrom, meg helyreálljon a cukorháztartásom. Sajnos pont elkaptam egy influenzát, és az ötödik napon abba kellett hagynom (10 napos a kúra), de már ez alatt is nagyon durván elkezdett eltűnni a narancsbőröm, nem hittem a szememnek. Pedig nekem 2, hanem inkább 20 kg plusszom van, és még így is látványosan kisimult a bőröm, azt hittem, hogy a tükör csal mikor elősör megláttam.


De nem csak a Neera ilyen, szerintem egy sima zöldség/gyümölcsleves kúra is lehúzza, csak fontos, hogy a méregtelenítés alatt legyen mozgás is, májpakolás, salaktalanítás, stb.

2011. márc. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hahooo ki van még itt?
2021. máj. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!