Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden nap edzek ellipszis...

Ha minden nap edzek ellipszis tréneren és kb 500-600 kcal mínusz akkor fogyhatok így, úgy hogy a kaján nem nagyon változtatok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
nem. ha az étrended miatt akarsz fogyni, akkor valami probléma valószínűleg volt vele, szóval azon is változtatni kell. az úgy nem megy, hogy csak mozgás, vagy csak diéta, a kettőt együtt kell, anélkül nincs eredmény.
2011. márc. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg igen. Ha kalóriadeficitet tudsz elérni mozgással, akkor igen.

Pl. kb. 2000 kalóriára van szükséged. Megeszel 2000-ret - 500 kcal = 1500 kcal, fogsz fogyni. Persze nem villámgyorsan, de fogsz, egyenletes mértékben.

Megeszel 2400 kcal-t - 500 kcal = 1900 kcal, minimálisat, de fogyhatsz. De ez alig észrevehető lesz.

És hát függ attól, hogy most mennyi kalóriát nyomsz.


Ui: ha nagyon egészségtelenül kajálsz, természetesen érdemes változtatni, ebben igaza van az elsőnek. De a kalóriadeficit számít.

2011. márc. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem se lesz eredmény,max csak nagyon minimális!

A fogyás 90%-át szerintem a jó diéta alapozza. A mozgás csak rásegít és formálja az alakod.

Meg hát nem hiába van az a mondás: "az vagy amit megeszel"

Mert ha mozogsz és eszed a sok cukrot,csokit,szénhidrátot akkor nem igazán tudod csökkenteni a testzsírszázalékod,és még attól lehet narancsbőröd is.

2011. márc. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!