Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sajnos én csak úgy tudok...

Sajnos én csak úgy tudok fogyni, ha összeszűkítem a gyomrom. Mennyire egészségtelen ez?

Figyelt kérdés
Már rengeteg diétát kipróbáltam, de egyik sem vált be. Csak úgy tudok lefogyni, ha keveset eszem és összeszükül a gyomrom. Nálam ha a szervezetem észre veszi, hogy nem juttatom be a szokásos étel mennyiséget, rögtön a tartalékhoz nyúl. Szedek vitaminokat, de milyen károkat okozhat ez nekem?
2009. febr. 24. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ha egy "rendes" diétát tartasz, magától is szűkül a gyomrod. ha koplalsz, a tested úgy értékeli mint annó az ősemberé. Nem jut mindennap kaja, raktározni kell! Ezért minden amit megeszel megy a depóba. Fogyni csak rendszeres de mértéktartó és nem nélkülöző étrenddel lehet. Különben amint abbahagyod, repülnek a kilók vissza. Egyél pontosan feleannyit mint a fogyókúra előtt, szénhidrát és zsirszegény ételeket, legalább naponta 3szor! Ha emellett még mozogsz is, biztosan fogyni fogsz! Emlékszel még a nagy fogyás c műsorra? Extrém mód elhízott emberek, naponta 5x ettek, sportoltak és 30-40kg-at dobtak le! Persze nem 2hét alatt, hanem ha jó emlékszem félév alatt!


kitartás!

2009. febr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenki tud fogyni, egyszerűen elég kitartónak kell lenni. Nekem sikerült 20 kilót lefogyni és nem híztam vissza.
2009. febr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!