Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5 szelet korpás kenyeret...

5 szelet korpás kenyeret letudok dolgozni?

Figyelt kérdés
Sajnos 2 órakor tudtam enni először a nap folyamán és nagyon éhes voltam. Margarinnal volt megkenve és sajtot is ettem hozzá. 1 óra tornával letudom dolgozni? Ma már tornáztam fél órát.
2011. márc. 24. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd már vissza légy szíves a kérdésedet,és gondolkodj el azon,vajon normális vagy-e! Nem mondod,hogy te egy korpás kenyéren borulsz ki?elvette a fogyókúra az eszed? ez most az új divat,hogy mindenki sanyargatja magát? korpás kenyérről beszélünk ember, nem két kiló mézes süteményről! ez hol fog meglátszódni rajtad? komolyan nem vagy normális, erről az állapotról már csak egy ugrás,amikor beveszed az ételt a szádba,megrágod,aztán kiköpöd,nehogy meglátsszon rajtad,és onnantól alig egy lépés az anorexia...gratulálok... lehet lepontozni meg lázadni,de jó lenne,ha már észhez térnének a fogyózók,hogy a sanyargatással a lelkük is elfogy,nem csak a testük...
2011. márc. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1 szeleten nem akadnék ki, csak én 5-öt ettem belőle, ami azért nem kevés mennyiség.
2011. márc. 24. 18:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok... de előtte meg nem ettél semmit egész nap! Hidd el nekem,hogy baromira nem fog meglátszani!Nem minden nap eszel egy kilót belőle,ez különben sem fehér kenyér.
2011. márc. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi szépen a hozzászólást és a türelmet! :)
2011. márc. 24. 18:52
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem örülj hogy megetted ezt az 5 szelet korpás kenyeret:) Jó minőségű szénhidrát és nem is nagy mennyiség. Figyi nekem ilyen alig 30-40 gramm szénhidrátra szokott kijönni ilyen tönkölykenyeres toastból 4 darab amit viszek suliba. Ja és egy nap minimum 120 gramm szénhidrátot kell enni. Na?:) És ez a minimum:) Értem hogy fogyni akarsz de ha egyáltalán nem is veszel magadhoz szénhidrátot, sokkal rosszabbat teszel magadnak:/

Ja meg különben is szénhidrátot lazán lehet enni szerintem 3-ig, 4-ig, attól függ meddig vagy fent este. Lefekvés előtt vacsira tényleg nem jó sok szénhidrátot enni de ez a délután 2 óra még elég távol áll az estétől:D

2011. márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!