Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy egész pizzát le lehet...

Egy egész pizzát le lehet dolgozni 1 óra step areobic-al?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Max egy szeletet, v azt sem.
2011. okt. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Komolyan? Ilyen sok mozgás kell ennyi kajához?
2011. okt. 13. 13:34
 3/6 Man of iron válasza:
Ha azonnal csinálod igen, mert biztos visszajön belőled..................... Egyébként egy üveg kóla után két órán át kellene futnod intenzíven hogy egyensúlyba kerülj újra. Nem fogyókúrázni kell, csak egészségesen étkezni és mozogni. Ez mindennek a kulcsa.
2011. okt. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy egész pizza 2000 kalória körül van, egy óra aerobik meg kb 400-500 kalóriát éget el.
2011. okt. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a baj ezt csináltam eddig, de nem bírtam sokáig. Nekem az egészséges életmód felér egy drasztikus fogyókúrával. A hasamról és a csípőmről kéne fogyni összesen 3-4 kilót és akkor már lapos hasam lenne, de egyszerűen imádok enni, a sport meg nem elég.(tudom, hogy nincs helyi zsírégetés, de akkor is csak ott van felesleg)
2011. okt. 13. 13:42
 6/6 Man of iron válasza:
100%
Van helyi zsírégetés, csak komoly égési sérülés lesz a vége.
2011. okt. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!