Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Norbi update kúrában szabad...

Norbi update kúrában szabad ezzel pótolni az édességet?

Figyelt kérdés

Igyekeztem kiiktatni az édességet az életemből ezt úgy pótolom hogy tejet (1,5%-osat)egy kis fahéjjal meghintve iszok de naponta 1 litert is képes vagyok így meginni. Ha nassolni van kedvem akkor ezt iszogatom napszaktól függetlenül.

Ez hátráltatja a fogyókúrám vagy nem baj?


2011. márc. 25. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
szerintem nem, de ez hogy lesz édes (ha már az édesség pótlása miatt iszod)?? :D
2011. márc. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Marhajó nasi, nézd már meg mennyi kcal van a tejben...
2011. márc. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Direkt kiemeltem, hogy NORBI UPDATE diétája szerint! Mivel azt követem és az nem kalóriaszámolásra épül.
2011. márc. 25. 19:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Először is szerintem ne kúrának fogd fel hanem életmódnak, merthogy ez nem fogyókúra. És egyáltalán nem kell lemondani az édességekről, rengeteg féle sütit, nasit otthon is ellehet készíteni, ha nem akarod a termékeit megvenni. Amúgy a tejet én sem értem, hogy csak a fahéjtól hogy lesz édes, de ihatod mert 1es a tej is.
2011. márc. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!