Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen tisztítókúrát ajánlatok...

Milyen tisztítókúrát ajánlatok? 8kg feleslegem lett a tél alatt! Ezt bőven szeretném eltüntetni! Többi lent!

Figyelt kérdés
A tél alatt rengeteget ettem minden nap, úgy érzem tele lettem méreganyagokkal, az emésztésem mindig is nagyon rossz volt, szűzteakapszulát szedek évek óta!
2011. márc. 27. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyél mennyiségileg kevesebbet (pl. tésztából, kenyérféléből, zsíros ételekből), mellette több gyümölcs-zöldség, és sport! :)

Meg persze sok h2o, vagy tea (persze nem 5 kg cukorral - én amondó vagyok, pici méz belefér).

2011. márc. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Én inkább valami léböjtre gondoltam, gyógyteákkal, és ez érdekelne jobban! Hogy hány napos ilyen léböjtöt jobb folytatni! Mert igencsak teli lehetek mostanra mérgekkel, a bőrömön is megnyilvánult, és érzem is magamon! És hála az égnek sosem teszek cukrot a teába! :) Megszoktam már nélküle, és szeretem is így!
2011. márc. 27. 21:26
 3/3 anonim ***** válasza:
ha áttérsz egy egészségesebb életmódra (ebbe a mozgás is beleszámít!), akkor 2-3 héten belül érezni fogod, hogy tisztul, frissül a szervezeted.
2011. márc. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!