Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kell alkalmazni a...

Hogyan kell alkalmazni a tisztítókúrát?

Figyelt kérdés
Ajánlottak egy komplex tisztítókúrát, kb. 30 eFt-ba kerül. Végigmegy a szervezeten (tápcsatorna, tüdő, nyirokrendszer stb.) Egy cég által juthatok hozzá. Nem tudom, hogyan ellenőrizzem nem-e értelmetlen pénzkidobás az egész?
2008. okt. 6. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennyi információból nehéz döntést hozni.

Mondhatnám, ha más lenne a téma, de nem. Minden esély megvan rá, hogy hülyeség, pénzleszívás az egész.

2008. okt. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem ilyen drágát használtam, az enyém Herbalife-os volt (10 e Ft körül). 21 napos kúra volt, volt reggeli és esti kapszula, 2-2 szemet kellett bevenni naponta. Felgyorsítja az anyagcserét, tehát fogyasztó hatása is van, szebb lett tőle a bőröm. Mást nagyon nem tudok róla mondani. Szerintem 30 e Ft-ért nem érdemes megvenni, amire Te gondolsz.
2008. okt. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

melyik termékről beszélsz? Ezt tudom javasolni, nagyon hatékony:


[link]

2008. okt. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos ez is jó, én mondtam a Herbalife-ot (21 napos méregtelenítő kúra). Nekem is jól bevált.
2008. okt. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!