Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen tisztitókúr...

Szerintetek milyen tisztitókúrát csináljak?

Figyelt kérdés

Egyre több apró,pici pattanás-szerő kiütés van az arcomon,nagyon ronda,voltam kozemtikusnál is(arctisztításon),és ő is mondta,hogy valami felhalmozódott a szervezetemben.Mostanában eléggé fáradékony vagyok,nincs kedvem semmihez,legszivesebben csak aludnék,és ennék.Kéne fogynom is kb.10 kg-t,de ahhoz sincs erőm.Ez lehet a tavaszi fáradtság,ugye?Egy tisztitókúrával lehetne ezen segíteni?Még sosem csináltam ilyen tisztitókúrát.Ti mit javasoltok?

U.I.Elég rendszertelenül étkezem,sok cukort eszem,édességet is,és zsíros kajákat sajnos:S

16/L


2010. ápr. 5. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
A zsiros etelek, es a magas cukortartalom a pattanas okozoja... a tisztokura gyanant pedig probald ki 2 hetig feladni a hus es tejtermek fogyasztast, egyel hatalmas mennyisegu zoldseget es gyumolcsot ( nyersen) es napi 3 liter teat mezzel edesitve, plusz napi egy ora sport... azonnal elindulnak a kilok lefele, es ha nem allsz neki utana megint zabalni akkor nem is jon vissza :)
2010. ápr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sztem felejsd el az édességeket, zsíokat szénhidrátot, tudom h nehéz, én is most azt próbálom...sportolj (futás/bicikli/görkori). tisztítókúrának én azt csináltam, h egy napig nem ettem húst csak zöldséget és egy rakat vizet (az jól átmos), aztán azóta azt csinálom h reggelente facsarok egy narancsot vagy mandarint bele béres csepp. hajrá! :)
2010. ápr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hja az arcodat meg néha a kozmetikus csak mégjobban elcseszi. én azt szoktam csinálni, h minden fürdésnél átdörgölöm az arcomat, és heti 2x-3x kamillával gőzölök és akk egy kis pakolás. Nekem egyszer azt mondták h minden ami a konyhában van azt a fejemre kenhetem :D szal neten is van egy csomó tök jó pakolás tipp :) előző voltam
2010. ápr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!