Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, hogy valakinek...

Mi kell ahhoz, hogy valakinek minimális edzéstől nagy izmai legyenek?

Figyelt kérdés
Megcsinálok vagy 10-20 fekvőtámaszt mondjuk 3 napig minden nap, és már meglátszik!!! Ez mitől van? Milyen ételek okoznak ilyet? Vagy mi ez?? :S Én nem akarok izompacsirta lenni, csak le akarok fogyni!!! 20L
2011. márc. 29. 21:43
 1/1 bix ***** válasza:
100%
az izom stimulálása "bedurranást" eredményez, azaz telítődik vérrel, tápanyagokkal. ekkor nagyobbnak látszik. izmot ennyitől semmilyen körülmények között nem fogsz növeszteni, hacsak nincs valami hormonális rendellenességed, pl brutálsok tesztoszteront termelsz. de ha ez így lenne akkor hidd el nem ezt kérdeznéd, hanem hogy miért vagyok szőrösebb a mellkasomon mint a kutyám:D nem kell félni főleg nőknél komoly súlyzós edzések kellenek hogy láthatóan izmosodj... max picit bedurrant, vagy bemagyarázod magadnak. a mérleg nem hazudik, ahogy a centis se. bár utóbbit ha lehet ne fekvő után használd, mert mint mondtam pumpált állapotban azért simán nagyobb lesz.
2011. márc. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!