Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » -6 kilót (9cm) fogyni 1...

-6 kilót (9cm) fogyni 1 hónapban sok?

Figyelt kérdés

03.01-én elkezdtem fogyózni. Nem csinálok híres diétákat csak kevesebbet eszem - kis tányérra szedek, így eszem kevesebbet. Kivéve a leves, azt szeretem s folyadék is. Több zöldség+ sali+ gyümi, minden cukor nélkül. Mozgok is mellette: heti 3x 20 perc kocogás, tényleg az, tudok mellette beszélgetni is + 1x 30 perc bicikli.

Azt hallottam, ahány kiló, annyi cm. De ez nálam nem igaz, ez baj?


2011. márc. 30. 14:02
 1/8 bix ***** válasza:

nem igaz. és baromság ez a "szabály" mindenkinél más. nem tudjuk a kiindulási súlyt, ha 30+ kilóról indultál akkor simán beleférhet, de szép lassan úgyis lassulni fogsz. ha beviszel minden fontos tápanyagot, vitamint, akkor nem kell félni.


sok sikert és kitartást:)

2011. márc. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

6kg egy hónapban nem olyan vészes. 4-5 az ideális, de te most kezdted és az elején gyorsabban lemegy.

Az egy kg -1 cm-t nem tudom hol olvastad, de hülyeség. Akkor se hiszem, hogy így lenne ha csak és kizárólag a derekadról fogynál mindent, de ez nem így működik. Gondold végig hány kg zsír kéne ahhoz, hogy 1 cm vastagon beborítsa a problémás testrészeidet.

2011. márc. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

bix-nek:

:)köszi, megpróbálom ezt a "szabályt" elfelejteni. 81-ről indultam. Voltam vizsgálaton s ott mondta a doki, hogy kicsit ki vagyok kerekedve. Ott azt mondták, hogy 60-65 közé be kellene saccolnom a súlyom. (ja 167 cm vagyok)

2011. márc. 30. 14:12
 4/8 A kérdező kommentje:
:) oké:)
2011. márc. 30. 14:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Én úgy tudtam, hogy 2 kg jelent 1 cm-t, de a jelek szerint ez sem működik.

Szerintem sok a 6 kg 1 hónap alatt (minden rosszindulat nélkül), heti fél kg az egészséges. Aki ennél többet fogy, az általában olyan drasztikusan változtat az étkezésén, amit nem tud hosszú távon csinálni, és amikor meg abbahagyja vagy lazít, akkor visszahízik még többet, mint amennyit fogyott. 100 kg felett szoktak heti 1 kg-t normálisnak mondani.

A te módszered nem tűnik rossznak, csak az a kérdés, hogy nem vagy-e éhes a kistányér mellett. Mert ha éhes vagy, nem fog működni a módszer.

2011. márc. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ui: én 168 vagyok és 68 kg, nekem múlt héten azt mondta a doki, hogy ez jó, csak ne hízzak. Szóval ne a 60-ra hajts!
2011. márc. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az jó ha a centijeid jobban fogynak, mert a külvilág úgyis csak azt látja :) ÉS szerintem pont jó ez a fogyás, ennél szigorúbban mondjuk már ne csináld mert csak falási rohamaid lesznek ha túl sok mindent megvonsz magadtól
2011. márc. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

- nem vagyok kis tányér mellett éhes. Érdekes ez nekem is, de bejött. Első célom a 65.

2011. ápr. 2. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!