Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hónapban 10 kilót fogyni sok?

Egy hónapban 10 kilót fogyni sok?

Figyelt kérdés
Nagyon megfognak ereszkedni a melleim? Akkor mi lesz ha csinálok közben mellizom erősítő gyakorlatokat?
2010. ápr. 1. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
igen sok. 1 hónapban 4-5kg a megengedett.
2010. ápr. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem heti 2 már belefér és az 8 kiló :)
2010. ápr. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
77%
Sok! A melled meg fog ereszkedni, főleg, ha ilyen kevés idő alatt ilyen sokat adsz le. Nem tudom, a gyakorlatok számítanak-e valamit - a mellett tulajdonképpen nagy részben zsír alkotja, és ha ez gyorsan eltűnik, hát... Miért akarsz ilyen gyorsan fogyni? Fogyókúra helyett sportolj valamit, az egyrészt élvezetesebb, másrészt izmosodsz is tőle, és nem ereszkedik meg semmid.
2010. ápr. 2. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 1 hónapban nem is fogsz tudni lefogyni 10 kg-ot.
2010. ápr. 2. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolsó: de fogok tudni. Nekem van akaraterőm és kitartásom is. Bármit eltudok érni.


Azért,mert egy hónap múlva 45 kilónak kell lennem ennyi.

2010. ápr. 2. 13:02
 6/8 anonim ***** válasza:
És hogy csinálod?? Én is akarok!!
2010. ápr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

légyszi leírod hogy fogysz annyit.kérlek szépen.

szerintem 1 picinykét sok.olyan 8at kellene szerintem:)

üdv:egy fogyni vágyó ember

2010. ápr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
egyszerű: nem eszel,ha éhes vagy inkább elmész futni,vagy tornázol valamit. Ha úgy érzed,hogy egy kicsit elmúlt az éhségérzeted akkor eszel valamit mondjuk,salátát natúrhússal. ha mondjuk édeset kívánsz akkor fogat mosol. Ha úgy érzed,hogy beledöglessz akkor vagy jó úton. Nekem már sikerült egyszer csak utánna nem figyeltem magamra és visszahíztam 57 kilóra de leadtam már 2-t.
2010. ápr. 3. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!