Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma rájöttem, az egészséges...

Ma rájöttem, az egészséges életmód nem a szegényeknek való! Borzasztó nem?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 19:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Véletlenül elküldte, pedig még akartam írni.

Aki nincs olyan helyzetben, mikor minden fillér számít, az nem érti, persze....

Meg aki azzal jön, fele annyit kell enni, azt kész, az rohadtul nem ért hozzá.

Chipset kb havonta 1x eszek, csokit kb 2 hetente.

(Egyedül talán túrórudi, de azt is csak amikor a lányomnak veszek, és meghagyja a felét, pazarlásnak tartok kidobni ételt, hacsak nincs valami baja, szerintem nem vagyok ezzel egyedül...)

2011. márc. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nah en pont az utolsó allaspontjan vagyok! Es peldanak irtam csak a Lazacot es mozzarellat, mivel azt tartjak a legegeszsegesebbnek a halak es a sajtok közül, ami igaz is, az aruk viszont 3x akkora!
2011. márc. 31. 20:48
 13/18 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem valahogy több a pénzem mióta nem veszek 5 zacskó chipset havonta (fél éve nem is ettem ilyen szemetet), valahogy kevesebbe kerül egy fej jégsaláta...
2011. ápr. 1. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én nem hinném, hogy magyar embernek a lazac egészséges lenne. Olvastam egy olyan cikket, hogy az embernek azt szabad enni, ami megterem a környezetében. Tehát pl. a banán és narancs, tengeri halak nem jók. Viszon lehet menni horgászni és egészségesek a magyar folyami/tavi halak. Persze az sem olcsó engedéllyel.
2011. ápr. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az egészségesebb kaják valóban drágábbak, bár lehet ésszel is vásárolni. Viszont, ha az ember valóban életmódot vált és lerakja a káros szenvedélyeket (pia, cigi, nasi), akkor abból lehet spórolni. Én 2 éve döntöttem úgy leszokok a cigiről (azóta nem is gyújtottam rá), fél éve nem eszek semmi chips, csoki, édesség vackot. Illetve az alkohol fogyasztásomat is minimálisra szorítottam. Így bőven jut egészségesebb falatokra is. Persze azt se viszem túlzásba. Igazából az ember ehet "bármit", ha mellette mozog, sportol.
2011. ápr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

De ha az ember alapból nem költ ilyenekre, mert nincs rá pénze (cigi, pia, chipsek), de csak kenyérre meg gagyi párizsira/virslire van pénz, mert az a legolcsóbb, akkor azért nem úgy megy.

(Nem magamról beszélek, nem vet fel a pénz, de azért itt még szerencsére nem tartunk, meg jó, megiszom naponta a light energiaitalt, ha épp van rá pénzem, de sok olyat ismerek, aki a fentebb írt körülmények között él sajnos.)

2011. ápr. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Én azért is híztam meg, mert gyakran ettem fehér kenyeret -az a legolcsóbb étel. Ha jutott rá, akkor felvágottal, ha nem, akkor párizsival vagy vajjal, zsírral, de a lényeg a kenyér. Ehettem volna helyette egészséges párolt zöldséget grillezett csirkemellel, stb. de nem telt rá. Most hogy életmódot váltottam, a családnak sokmindenről le kell mondania. Csupán azért, hogy egészségesebben táplálkozhassam, hogy ne veszítsenek el 40 évesen a túlsúlyom miatt...

Igenis sokba kerül, nagyon sokba az egészséges életmód.

2011. ápr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Itt nem igazán értek valamit, ha az ember olyan szegény, hogy csak a legolcsóbb kajákra telik, akkor mégis mitől hízik meg? Hiszen gondolom akkor az olcsó kajából se vesznek két kamionnyit. Egyébként meg mozgás mellett ehetsz szinte bármit, csak a mennyiség számít.
2011. ápr. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!