Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma rájöttem, az egészséges...

Ma rájöttem, az egészséges életmód nem a szegényeknek való! Borzasztó nem?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 19:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
ez pont hogy fordítva van. miért gondlja azt mindenki hogy aki egészségesen él, az különlegesen él. zöldség, gyümölcs, barna kenyér. amennyivel ezek többe kerülnek, annál sokkal több pénzért vettél eddig csokit, csipszet, stb.
2011. márc. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Erre már én is rájöttem.

Szerencsére kertes házban lakunk, ahol megtermelem, amit lehet, és megy a mélyhűtőbe, kapok csirkét és tojást.


Sajnos ezek az ételek pont ezért ennyire drágák, mert ennyiért is megveszik. :(


Kedves első!

Nem mindenki azért étkezik egészségtelenül, mert két pofára zabálja a chipset meg a csokit. Inkább az 500ft/kg-os lecsókolbászt, zsíroskenyeret, tésztát tésztával, meg a legolcsóbb virslit és párizsit nevezi húsnak.

Ajánlom figyelmedbe, hogy nézz utána, mit jelent a MINŐSÉGI ÉHEZÉS.


Látom, nem volt hozzá szerencséd soha, és ne is legyen!

2011. márc. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy ki mit nevez egészséges életmódnak. Ha kertes házad van és megtermeled magadnak a zöldségeket, avagy közben mozogsz a friss levegőn és minden megterem otthon, akkor szegényen is lehetsz egészséges.
2011. márc. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A zöldség, gyümölcs, ugye egészségesen a biót jelenti? Ha idáig sem vettem pl csokit, csipszet, mi helyett fizessem meg egy bio termék árát?
2011. márc. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk mert a feher kenyert megkapod 1 euro alatt, mig a teljes kiörlesüt 1.69-ert es akkor most szamolj ugy, h 1 euro= kb 284 Ft. Mozzarella sajt is dragam mint vlmely normal, es meg sok -sok ilyen es ehhez hasonlo dolog van, ami nem mindegy egy szerény keresetű családnak....
2011. márc. 31. 19:42
 6/18 A kérdező kommentje:
azt hiszem igazábol csak az erti miröl beszelek, aki a "szegenyebb sorsu" csaladbol származik. Egyebkent en is kertes hazban lakok es mi is magunknak termesztjuk a gyümölcsöt, zöldseget. De Lazac helyett max a Hekk jut stb vagy még az sem...
2011. márc. 31. 19:46
 7/18 anonim ***** válasza:
50%

Azért kevesebb pénzből is lehet viszonylag egészségesen étkezni. Ahogy elnézem, te nem a krumplistészta kenyérrel típusú kispénzű vagy.

Bőven megteszi lazac helyett a hekk is. Mozzarella helyett a sima sajt. Stb. Csak ésszel kell vásárolni.

2011. márc. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
Aki tagadja, hogy az egészséges életmód jóval többe kerül, mint nasimentes, egészségtelen hagyományos, az vagy életében nem járt boltban, vagy nem tudja, mi a különbség az egészséges és az egészségtelen között, vagy hazudik.
2011. márc. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Látom, azért a hozzászólók nagyrésze a kérdező álláspontján van, többek között én is.

Hiába, hó vége van, én is megtapasztaltam, mert most nagyon lent vagyunk az eddigihez képest, hogy nem ehetem azokat a kajákat, amiket eddig, kénytelen voltam, amit itthon találtam, és hát 1-2 kg vissza is jött.

2011. márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%
Hááát, nem tudom hogy ti hogy vagytok ezzel az étkezéssel, de amíg a levegőnk teli van minden féle szmoggal, füstel, meg fukushimai atomrészecskékkel, addig nem igazán ér bármit is az egészséges étrend. És ez borzasztóbb.
2011. márc. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!