Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy egy nap alatt...

Lehetséges hogy egy nap alatt akár 3-4kiló ingadozzon rajtam?

Figyelt kérdés

Vagy ha nem egy napon belül akkor 2 nap alatt...

169cm vagyok 17éves múltam, és egyik nap 46kg vagyok másik nap 50kg van amikor közötte...egy nap többször is ráállok a mérlegre és sokszor 48 aztán 49 aztán 47 kg-t mutat :O rossz a mérleg? vagy valóban lehetséges?


2011. ápr. 3. 22:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%

Hmmm a szar, húgy, étel, ital szavakat ismered? Már bocsánat...


Igen, rossz a mérleg...

Te zseni :D :D :D

2011. ápr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ehhez már csak egyet tudok hozzáfűzni: havi ciklus akár 3-4 kg plusz.
2011. ápr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy majd butának tartotok a kérdés miatt, éppen azért kérdeztem, mert nem tartottam valószínűnek.


Köszönöm a válaszokat.

2011. ápr. 3. 23:15
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor jól gondoltam :)

Normálisan kérdeztem, azt hiszem...

2011. ápr. 3. 23:26
 5/21 anonim válasza:
Rossz a mérleg. Én is jártam már így, eléggé meglepett, forogtam is rajta, de tényleg csak rossz a mérleg.
2011. ápr. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:

Mármint nem a mérlegen forgolódtam! :D

Hanem gondolkodtam, hogy miért van ez.

2011. ápr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

:) köszi az értelmes választ, csak mert olvastam hasonló dolgokról, amiben a vízvisszatartásról volt szó, (vagy valami hasonló dologról) és gondoltam hátha van valakinek hasonló tapasztalata, de hát nem sok értelmes ember jár ide...a második válaszolónak is köszönöm, mert neki is igaza van :)


de a mérleget kicserélem :D

2011. ápr. 3. 23:52
 8/21 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is volt mar ilyen nehanyszor, de max. 2,5-3 kilo (folfele es lefele is, egy rovid alvas alatt).

Én is nyomozom az okot, nagyon erdekes, rejtélyes (és bosszanto).

(35/L)

2011. ápr. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ja, és én nem a merlegen veszem eszre, azzal csak visszaigazolom, mert szemre latszik a valtozas, és azon, hogy 2-3 merettel masabb ruhat kell felvennem, mint elozo nap.

(35/L)

2011. ápr. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ilyen kicsi testsúlynál én max egy-másfél kiló eltérést tudok elképzelni.

Néhány apróság, amire érdemes odafigyelni:

Napi egy mérés bőven elég.

Lehetőleg minden nap ugyanakkor kell véezni a mérést.

A mérleg mozgatása okozhat tévedéseket, főleg mechanikus mérlegeknél, de diitálisaknál is. (konkrét személyes példa: ha megmérem magam közvetlenül az ágy előtt, akkor könnyebb vayok, mintha a szoba közepén mérném magam)

Ha naponta méred magad, akkor érdemes grafikont rajzolni, és 10-15 napot egyben nézni. Kis kilengések, cikkcakkok nem számítanak, a lényeg, hogy a tendencia milyen.

2011. ápr. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!