Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha naponta tornázok 40 percet,...

Ha naponta tornázok 40 percet, aerob mozgás, ér valamit?

Figyelt kérdés
10-15 kiló feleslegem van, diétázok is, és nem mozogtam idáig gyakorlatilag semmit. Ennyi időm van max a tornára a lányom meg a házimunkák mellett.
2010. febr. 2. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy ér. Bármennyit mozogsz, sokat jelent főleg a nulla mozgás után. És 15 felesleggel és eddigi nulla mozgással amúgy sem lehte a maratonfutással kezdeni.
2010. febr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek a 12:39-es hozzászólóval. Ráadásul 40 perc az bőven elég. És az sem baj, ha eleinte kevesebbet, mondjuk csak 10-20 percet mozogsz, majd fokozatosan felmész 40 percig.
2010. febr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes.
2010. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 40 perc jó, de a 10-20 perc, ahogy valaki írta nem. A zsírégetés kb. 20-25 perc intenzív mozgás után indul be. Ezért is szokták javasolni, hogy legalább 40 percet mozogjunk.
2010. febr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

De még mennyire, hogy ér! Ugyanilyen háttérrel, nulla sportmúlttal kezdtem bele én is kis könnyű diéta mellett (tképpen este nem ettem, vagy csak valami könnyűt, ha nagyon éhes voltam), és emellett naponta 40 perces aerobic dvd-t csináltam. 4 hónap alatt 16 kiló ment le rólam. Ha elérted az álomsúlyt, megtartásként elég minden másnap tornázni, esetleg a közbeeső napokra valami más mozgást beiktatni, mint séta pl. Nagyon jó közérzetet és állóképességet is szerezhetsz! Kitartás és hajrá!

:)

2010. febr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!