Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tartsam meg a súlyom?

Petruuus kérdése:

Hogyan tartsam meg a súlyom?

Figyelt kérdés
Nyáron leadtam majdnem 15 kilót, a 90 napos diétával. Most pedig próbálok minden erőmmel azon lenni, hogy megtartsam. Bicajjal járok suliba (napi 15 km min.), és hetente elmegyek minimum 1x futni is. Csak egy a baj.. hogy enni nagyon szeretek :D és nagyon sokszor bezabálok. utána meg lelkiismeret furdalásom van.
2011. ápr. 10. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
35%

Reggelizz mint egy király! Ha szeretsz enni reggel tömd tele magad a kedvenceiddel.

A vacsora meg ne legyen fél 6 után és akkoris csak egy szenyót egyél vagy joghurtot vagy párolt zöldséget hússal.:)

Igyál sokat!

2011. ápr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nos, a legegyszerűbb ha egyszerűen iszol egy korty vizet valahányszor enni szeretnél. :) Ez nálam, főleg nyáron bevállik. Este ihatsz tejet is, természetesen nem extra zsirosat. Én így szoktattam le magam az esti nasikról.


Ezenkívül minden evés után mossál fogat. :D Egy idő után már csak arra gondolsz, jaj, inkább nem eszem újra, mert újra fogat kell mosnom. :)


Használj cukormentes cukorkát, az jobb mint a rágó, mert bár van valami ami lefoglalja a nyelvedet, mégse rágsz. :)


Nekem ezek beváltak. Természetesen, az akaraterődre is nagy szükséged lesz. :)

2011. ápr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az nem teljesen igaz hogy reggelire akármennyit lehet zabálni, mert minél többet reggelizel, annál éhesebb leszel napközben
2011. ápr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Két lábon állva a legegyszerűbb megtartanod a súlyod :)

A viccet félre téve, az a lényeg hogy válogasd meg, hogy MIT és MIKOR eszel. Természetesen a mozgás maradjon :)

Tűzz ki egy célt, esetleg meséld be magadnak, ha "xy"-t megteszek, akkor "yx" lesz a jutalmam és ezért érdemes.

2011. ápr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!