Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikeres fogyókúrátok sztoriját...

Sikeres fogyókúrátok sztoriját leírnátok egy falni imádó 10+ kilósnak ösztönzés gyanánt?

Figyelt kérdés

158cm és közel 70kg harminc közeli nő vagyok.:)Főleg hasra hízok.Kis gyerek mellett legfeljebb napi 30perc tornára van időm,amíg alszik,mire megcsinálom a házimunkát,ennyi marad.Ez a mozgás Norbi egyik dvd-je(egy része).

Az én bajom az,hogy imádok enni....Pizza...sültkrumpli,...káposztás tészta...hmmmm...Sokszor eltervezem,hogy nem eszem szénhidrátgazdag ételt és mire ráeszmélek,ott lóg a számban...

Most a fele annyi kajáról olvasok mindenhol...De bármit csináltatok és sikerült,írjátok meg nekem,hogy "ösztönződjek"!:)


2011. ápr. 11. 13:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem ez a harmadik hetem, úgyhogy kilóban kb. 2-3-mal tudok büszkélkedni :)


Csak azért gondoltam, hogy írok, mert én is ilyen vagyok (voltam), mint te. Elsőre annak álltam neki, hogy a heti 3x 3/4 óra mozgás meglegyen megfelelő pulzusszámon, illetve hogy figyeljek a napi 5-szöri étkezésre, amin belül igyekszem egészségesen enni.


Nekem is csomószor volt ilyen elhatározásom, hogy mostaztán nem eszem szénhidrátot, de sose ment.


Most én is végleg, életmód szinten akarok leszokni róla, ha nem is teljesen. Ha figyelsz arra, hogy meg legyen a napi 5-szöri étkezés, akkor nem is olyan nehéz ám! Lakj jól mással! egyél sok zöldséget, rágcsálj répát, almát, ha édességre vágysz, pl. a túróba reszelt alma csodás! Lehet, hogy eleinte kalóriában fölötte leszel az ajánlottnak, és jó drága is lesz, de két hét alatt tök jól átáll a gondolkodásod is.


Nekem már eszembe se jut kenyeret venni. Ebédre szoktam enni köretnek egy kis rizst, és néha becsúszik egy kis csoki is (de mindig csak kicsi és étcsoki). Ha már a vásárlási szokásod beáll, meg megszokod, hogy tízóraizni, uzsonnázni is kell, sokkal könnyebb lesz! A cél, hogy keress más, kevésbé ártalmas finomságokat!

2011. ápr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Három hónapja kezdtem 173/98-ról indultam, most 87 vagyok. Dietetikus étrendje, heti minimum 9 óra torna segítségével sikerült. Neked is sok sikert és kitartást kívánok!
2011. ápr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Életmódváltással.

168 cm vagyok és ehhez társult 64 kg. Abbahagytam a mekizést, a gyorséttermeket, egyáltalán nem eszek édességet, csak ásványvizet iszok.Immáron már egy éve.

Persze néha elcsábulok, de pár havonta simán belefér.

Buszozás helyett sétálok, esténként néha futok, de inkább hatalmas sétákat teszek gyors tempóban.


Sok sikert, az életmódváltás és az egészséges táplálkozás a fontos! Sok hal, csirke, zöldség és gyümölcs.


De ne vidd túlzásba, sajnos én mar túl sokat is fogytam így, bőven 50 kg alatt vagyok 20 évesen...:s

2011. ápr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokféle villám és csodadiétát és kapszulát, teát, stb kipróbáltam, aminek eredménye csak annyi lett, hogy a leadott dupláját visszaszedtem. Most Norbi módszerére esküszöm. 4 hónap alatt 20 kg ment le, úgy hogy semmiről nem kell lemondani. Bár még van jó pár kiló rajtam, de úgy érzem ezzel a módszerrel lesz kitartásom hozzá.
2011. ápr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek,az összes kommentet felpontoztam!

Norbi nekem is jó,de nem tudok sokszor mit vacsorázni és megunom a tojást,parizert,virslit...nagyjából ezek játszottak,mikor csináltam!

2011. ápr. 12. 13:07
 16/18 anonim ***** válasza:

tegnap 21:34-es vok

Én nemcsak parizert, virslit, tojást eszem, ezenkívül rengeteg mindent lehet összedobni pillanatok alatt, de van amikor elég egy pohár kefír. Nem tudom mennyire tudod megvenni Norbi termékeit de pl én szoktam májat is sütni, fűszerezve, rákenem kenyérre, salátával vagy zöldségekkel isteni. Túrókrémet is szoktam gyümölccsel, pici édesítővel, natúr husit sütni salátával, körözöttet paprikával, melegszendvicset, ettem már bundáskenyeret is este mégis fogyok. Vagy mostanában ráálltunk vacsira a sajtgolyóra majonézes borsósalátával. Ha szeretnéd írj privit és küldök recepteket, ha úgy érzed segíthet.:-)

2011. ápr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Írtam!Köszönöm!
2011. ápr. 12. 21:35
 18/18 A kérdező kommentje:
Szia!Elolvastam a recepteket,az update liszttel mi a helyzet?Te azt használod?És a panírt?Ha nem ezeket használod,mivel helyettesíted?
2011. ápr. 13. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!