Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így lefogyhatok júniusig?

Így lefogyhatok júniusig?

Figyelt kérdés

Le szeretnék adni 12-15 kilót legkésőbb június végéig. 170 cm vagyok és 67 kiló. Nem arra irányul a kérdés, hogy ehhez a magassághoz ez és ez jó és nem is arra, hogy milyen hülye vagyok, hogy most kaptam észhez és nem előbb kezdtem el. Egy elég nehéz időszakon mentem keresztül, de erről ennyit.

Étrend: reggel zöld tea + egy abonett, suliban ettem egy narancsot + 3 db abonettet + 2 liter vizet ittam.

Ebédre párolt zöldséget ettem (két db sárgarépa, egy db krumpli, karfiol, brokkoli) + itthon is ittan 2 liter vizet. Vacsira ettem egy narancsot.

Mozgás: 40 perc Rubint Réka torna.

Nem vagyok éhes, és arra lennék kíváncsi, hogy így le tudnék-e fogyni az adott időpontig.


2011. ápr. 12. 20:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem egészséges, hogy sanyargatod a tested. Én úgy látom tényleg nincsen minden rendben az elméddel, ha azt gondolod, hogy rosszindulatból próbálnak eltántorítani a kitűzött célodtól. Hidd el, rendes étkezés mellett is fogyhatsz, ha rendszeresen sportolsz mellette.:) Éhségérzeted pedig a rengeteg folyadék miatt nincs, amit magadba döntesz.
2011. ápr. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!