Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csak ennyit csinálok...

Ha csak ennyit csinálok lefogyhatok még 10kg-t május-júniusig kb?

Figyelt kérdés

ez lenne a lényege a "diétámnak":


reggeli felkelés után 20-30 perccel: zabpehely tejjel,gyumolccsel,fahéjjal, vagy tukortojás sok zoldséggel


suliban: 2-3 alma vagy vmilyen gyumolcs + 1 joghurt


ebéd 15:00kor: ami itthon van, de ktrumpli,tészta elhagyva csak hús/hal + zoldség . ha valamilyen leves van akkor egy kis tészta azét bele..


uzsonna 17óra fele: vmiyen gyumolcs vagy zoldség


vacsi pedig néha el is marad...de ha nem akkor joghurtok, tej, vagy ilyesmi


+napi 2-3L víz,+ szinte semmi édesség, semmi kenyér.

+néha 1 óra intenzív séta de az kb. heti 2-3szor


Eddig ezzel fogytam 4kg-t nem egész 1 hónap alatt,de voltak olyan napok amikor este ettem 9-10kor, + csokikat is..stb..szóval "bunoztem".


Az lenne a kérdésem, hogy ha a fent leírtakat folytatom akkor tovább is fogok fogyni, vagy pedig ez édes kevés?


most 167/82 vagyok egyenlore a cél -10kg májusig.

17/L


2011. jan. 29. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem hangzik rosszul :) látom megvan a kitartás, szerintem minden rendben lesz.

A bűnözéssel nincs gond, de legyen ez heti max 1-2szer, és inkább délelőtt. Ha mondjuk hajnal 1kor fekszel le, akkor a 10kor vacsorázás is rendben van, csak 3 órával lefekvés előtt egyél utoljára.

A vacsit ne hagyd el, csak ha tényleg nem kívánod, mert a fehérjedús vacsiban már nincs túl sok hízlaló dolog, és így legalább nem kényszeríted raktározásra a szervezeted.

Ha tészta v krumpli van ebédre, azért nem kell megtagadnod magadtól, mert egy idő után eleged lesz a sok zöldégköretből... inkább egyél belőle fele adagot, ha pedig nem elég, akkor a maradékot pótold zöldséggel.

Én pl. úgy szoktam, hogy ha rizs van otthon, akkor párolok hozzá mexikói zöldséget és 1:1 arányban összekeverem, nagyon finom :)

2011. jan. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

reggelre 2 szelet rozskenyeres, sonkas, salatas, paradicsomos, uborkas szendvics. a 2 szelet kenyertol nem fogsz elhizni.

estere sovany turo, az ebeded maradeka mehet

2011. jan. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt nem értem a mozgás miért heti 2-3. Az semmit nem ér. Vagy mindennap lemozgod, amit kell, vagy sehogy.


A diétából meg a lényeg hiányzik: fehérje, szénhidrát mennyiség. És hogy mennyi a zsírmentes testsúlyod. Oké, hogy fogytál, de az nem mindegy, hogy miből, meg menyire fogod gallyra vágni az anyagcserédet.

2011. jan. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

15.30: nincs ám mindenkinek ideje naponta mozogni. Egyébként is, pihenőnapokat be kell iktatni. Mondhatja mindenki h "ha nincs napi 1 órád magadra..." na, én pl. csak margit szigeten futhatok (térdem miatt). Amíg elkészülök, 20 perc. Amíg kiBKV-zom oda, majdnem 1 óra. Futás: 1 óra. Vissza: 1 óra. Zuhany, átöltözés, stb: 30-40 perc. Nos, ez minden napomból 4 teljes óra. Amikor nem tanultam, pedig vizsgaidőszak van, és utána se lesz jobb, mert akkor zh-k heti 3-4x.

szerintem a 2-3x 1 óra még mindig jobb, mint a tévé előtt nézni a sorozatokat.

2011. jan. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"nincs ám mindenkinek ideje naponta mozogni"

Nem kötelező jól kinézni, ennyi. ;)

2011. jan. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
:D hát pont ezt mondom. Hogy érdekes, én heti 3 mozgástól is fogyok és jól nézek ki :P aki csak úgy tud fogyni, hogy mindennap sportol valamit, az a többi részén cseszett el vmit...
2011. jan. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!