Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így lefogyhatok júniusig?

Így lefogyhatok júniusig?

Figyelt kérdés

Le szeretnék adni 12-15 kilót legkésőbb június végéig. 170 cm vagyok és 67 kiló. Nem arra irányul a kérdés, hogy ehhez a magassághoz ez és ez jó és nem is arra, hogy milyen hülye vagyok, hogy most kaptam észhez és nem előbb kezdtem el. Egy elég nehéz időszakon mentem keresztül, de erről ennyit.

Étrend: reggel zöld tea + egy abonett, suliban ettem egy narancsot + 3 db abonettet + 2 liter vizet ittam.

Ebédre párolt zöldséget ettem (két db sárgarépa, egy db krumpli, karfiol, brokkoli) + itthon is ittan 2 liter vizet. Vacsira ettem egy narancsot.

Mozgás: 40 perc Rubint Réka torna.

Nem vagyok éhes, és arra lennék kíváncsi, hogy így le tudnék-e fogyni az adott időpontig.


2011. ápr. 12. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha ennél, biztosan le tudnál fogyni. Így is, de izom fog lemenni, a háj marad.
2011. ápr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Teljesen kizárt.

Amikor meg abbahagyod a koplalást (max. 2 hét, és a mentő visz el, akkor fogod abbahagyni), örült ütemben fogsz hízni. Te sem vagy más, mint bárki más, a jojó mindenkinél ugyanúgy működik. Csak van, aki elhiszi, van, aki pedig megtapasztalja.

2011. ápr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tavaly így fogytam le 6 kilót és nem jött vissza semennyi.
2011. ápr. 13. 06:53
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Az agysejtjeid viszont úgy látszik véglegesen megcsappantak...azokból se jött vissza semennyi...
2011. ápr. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


Inkább ezt olvasd el!Minden benne van!:)


Egyébként pedig ha 15 kilót fogynál,akkor gebe lennél,mert 52 kg nem passzol a 170 centihez,ha izom is van rajtad...márpedig a tornától lesz...


Az,hogy nem vagy éhes,nem azt jelenti,hogy a szervezeted nem éhezik...

2011. ápr. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Harmadik válaszoló, te nagyon buta vagy igaz? Bár kérdésben a válasz.

Majd meglátom, hogy milyen eredménnyel zárul a diéta, de látom itt eretneknek vagyok nyilvánítva. :)

2011. ápr. 13. 13:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Sok sikert!A lógó bőröd meg jól jön majd,ha esik az eső,csak magad fölé húzod.:)Meg tudsz majd repülni mint a repülőmókus!:D
2011. ápr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De jó lesz nekem :)
2011. ápr. 13. 16:36
 9/11 A kérdező kommentje:

Amúgy rólad még annyit, hogy valószínűleg te sem vagy csont sovány, hisz akkor nem váltana ki belőled a kérdés ilyen heves és szerinted nagyon vicces gondolatokat. El tudom képzelni, hogy nem tudsz lefogyni és akkor már másnak se sikerüljön (elismerem ez az étrend nagyon szegényes, de az időhiány miatt megpróbálom és mellette sportolok). Ha elégedett lennél az alakoddal, nem viselnéd ennyire a szíveden, hogy velem mi van és mi lesz, egyszerű pszichológia. Most persze reflexből írod, hogy 'aha benézted 50 kiló vagyok'.

De ez olyan pl. ha itt írnék egy olyan kérdés alá hogy előnytelen ez a ruha? Ha látnám, hogy az leírnám, de nem olyan stílusban mint te, de ha a kérdező erősködne, hogy akkor is felveszi nem írnék többet, hiszen az ő dolga, mi közöm hozzá.

Remélem értetted ezt a hasonlatot, hacsak nem 13 éves vagy. :)

[link] ez az egyetlen kép, ahol látszik vmennyire a lábam (azzal nem vagyok elégedett), így talán láthatod, hogy nem az a zsírdisznó vagyok így sem, aminek próbálsz beállítani. ;) De most azzal fogsz jönni, hogy a pulcsival eltakarok legalább 10 kiló felesleget. :o

2011. ápr. 13. 22:34
 10/11 anonim ***** válasza:
nem látom, hol a gond a lábadon... hacsak nem az, hogy a tükörbe nézel és lötyinek látod, mert akkor inkább többet és minőségibbet (HÚST) kéne enni, meg jó sokat sportolni. akkor meg már full mindegy hány kiló leszel, ha tetszeni fog a kép amit a tükörben látsz
2011. ápr. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!