Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Április végéig milyen módszerr...

Április végéig milyen módszerrel szabadulhatok meg 15 kg-tól?

Figyelt kérdés
Már elég sok mindent kiprobáltam, de az édesanyám szerencsésen mindig "közbeszólt" a kedvenc ételeimmel.
2009. márc. 2. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Diéta + aerob edzés, nincs más csodaszer. :)

Nagyon rövid a határidő, ennyit leadni ilyen kevés idő alatt az egészséged kockáztatása nélkül szinte lehetetlen. Nem 2 hónap alatt jött rád az a +15kg.

-1kg/hét már nagyon jó eredménynek mondható, de ez inkább azonak sikerül akiknek már van némi tapasztalata a diétázásban.

Ha az étrendedből kiszeded a "szemetet" pl. cukor, liszt, kenyér, egyéb feldolgozott élelmiszer már kézzelfogható eredményeket fogsz látni. Napi 6 étkezés minőségi kaja (pl. hal, csirke, pulyka + köretnek sok zöldség, kevés rizs) szinte csodákra képes.


Egyszerűen ne edd meg amit édesanyád főz neked, főzz maganak nálam ez bevállt.

2009. márc. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

egyetértek a felettem lévővel, de

vannak zsírégető szerek, ajánlom a Lipo6 nevezetűt, sok ismerősömnek ajánlottam, és mint nekem is, begyorsította a fogyásomat, mellette sokat kardioztam, és szénhidrát és zsír bevitelt a minimálisra csökkentettem.

2009. márc. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
[link] és sok mozgás, két hét alatt így legutóbb 10 kilót fogytam. Utána hasonló étrend és még több mozgás, lehetőleg olyan ami a pulzusodat tartja magasan úgy egy órát.
2009. márc. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!