Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik már lefogytak (bármilyen...

Kisnita kérdése:

Akik már lefogytak (bármilyen módszerrel) linkelnétek magatokról előtte-utána képeket?

Figyelt kérdés
Én most csináltam egyet magamról és látszik a különbség. Tudom, hogy még kellene fogynom, de már nem bírtam várni, látni akartam a különbséget. Szerintem teljesen másképp nézek ki. Nálatok mennyire volt drasztikus a változás? Mert nekem az arcom is tök más lett.
2011. ápr. 18. 19:14
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nagy a különbség.

Nem akarod elárulni, hány kg a különbség a 2 kép között?

(Én olyan 15-re tippelek így ránézésre, közel vagyok?:-))

2011. ápr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Pontos eredményt sajnos (vagy talán szerencsére) nem tudok. Azt tudom, hogy mikor 2009 december végén elkezdtem fogyózni 108 kg-ról indultam. Az első kép 2010. februárjában készült addigra szerintem már lement valamennyi. A második kép pedig a hétvégén készült. Már egy ideje nem jó a mérlegünk (a kisfiam leöntötte felmosóvízzel és alulról berozsdásodott, utoljára mikor ráálltam 2 kg-t mutatott :D) Egy ideig nem is bántam mert legalább nem mértem magam minden nap :) De most készülök venni digitálisat. Tesóméknál mértem magam és 74 kg voltam ruhában, délután. Szerintem 72-73 kg lehetek úgy simán, reggel.

A "módszerem" az a Nordi Update módszer, de csak az étkezés szempontjából mert dvd-re tornázni lusta vagyok. + zöld teát iszok.

Az updatet volt, hogy nem mindig tartottam be, karácsonykor ettem kenyeret is meg olyan sütit is amit nem én sütöttem, de nem sokat. Néha azért fagyit is ettem ami nem Norbis volt. Szóval nem 100%-ban tartottam magam hozzá, de mondjuk olyan 80%-ban betartottam. Még szeretnék fogyni kb 6-8 kg-t.

2011. ápr. 18. 20:10
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

De jó, gratulálok! :) Én 10 kilót fogytam eddig, bár még csak 15 éves vagyok. 65 voltam, most 55 vagyok (164 centi), már csak alakot formálni szeretnék, szóval még többet sportolok. Az a baj, hogy én a fogyásom kezdetekor nem csináltam magamról képet.

Na mindegy, te tényleg nagyon szépen lefogytál, további sok sikert! :)

2011. ápr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm, neked is sok sikert :)
2011. ápr. 18. 20:12
 15/30 anonim ***** válasza:

Én sajnos csak fordítva tudok linkelni:(

45 kg -> 65 kg


[link]

2011. ápr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Utolsó: szerintem sokkal jobb a 2. kép, és úgy gondolom, nem csak szerintem:-)
2011. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Köszi a képet:)

Ez tényleg 20 kg különbség?? :O

Hány cm vagy? Mert ahhoz képest elég jól eloszlik rajtad. Szerintem olyan 56-57 kg-san lennél pont jó. Se nem vékony (az első képen elég vékonyka vagy) se nem dundi.

Mondjuk nekem egyébként is szimpatikusabbak azok az emberek akik nem vékonyak hanem van rajtuk egy pici (nőben és férfiben is egyaránt)

Én 169 cm vagyok, de 50 kg-san nem tudnám elképzelni magam, pedig elvileg 50-55 kg lenne az ideális a magasságomhoz.

2011. ápr. 18. 20:52
 18/30 anonim ***** válasza:
175 cm vagyok, tudom, hogy így nem látszom az első képen 45 kg-nek, de elölről soványabb voltam (meg lehetett számolni simán a bordáimat), és a testzsírszázalékom ekkor se volt sokkal kevesebb, a háj meg sokkal kisebb súlyú, mint ugyanakkora térfogatú izom.
2011. ápr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Húha! Ha 175 cm vagy akkor ne is vedd figyelembe amit az előbb írtam. :) Max 60 kg-ra fogyj le, de az sem kötelező.
2011. ápr. 18. 21:19
 20/30 anonim ***** válasza:

175 cm vagyok:

[link]

és a másik 175 cm-nek üzenem, hogy az 1. képen egy gebe ceruza, a 2. képen pedig formás NŐ :)

2011. ápr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!