Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék vékonyabb?...

Hogyan lehetnék vékonyabb? Senki nem áll mellettem. :S

Figyelt kérdés
Nagyon zavar a súlyom,és már az orvosom is mondta,hogy le kéne fogynom,de ennyiben hagyta.Tudom,hogy kicsi vagyok hozzá,de utálom így magamat!Segítenétek?:$ 14/L
2011. ápr. 20. 14:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
én szívesen segítek neked! én 13 vagyok énis fogyózom, adhatnák tanácsokat, kérdezhetnél akármit stb..:)
2011. ápr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Aki velem van,dob egy mailt?:))
2011. ápr. 20. 19:11
 13/14 anonim ***** válasza:

Veled vagyunk, de nagyon-nagyon vigyázz, hogy a mensid rendesen jöjjön meg, ne boruljon fel az egész szervezetedet, mert ez később több gondot okoz majd.

(mondom én, aki 14 évesen fogyózott, azóta is boldog vékony felnőtt, borzasztó szabálytalan ciklussal és kicsi mellekkel, mert sztm amikor nőniük kellett volna, nem kaptak elég tápanyagot. 20/L) Szóval erre vigyázz.

2011. ápr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hááát,az most ígyis kimaradt... :S De igyekszem figyelni,köszönöm :))
2011. ápr. 21. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!