Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak sporttal lehet fogyni?

Csak sporttal lehet fogyni?

Figyelt kérdés

A nagy gondom az, hogy szeptember óta próbálok lefogyni. Sajnos 3-4 év alatt 18kg felesleg jött rám és ezt szerettem volna/szeretném leadni. Szeptember óta nem vacsizok (csak nagyon ritkán ha valamilyen fontosabb ünneplés van itthon), vagy ha mégis akkor 1 natúr joghurtot, egy két db pufirizst vagy salit. A suliban szinte csak gyümölcsöt eszem egy kis abonettel, ebédre meg itthon amit épp megkívánok, de nem hihetetlen mennyiségekben. Mégis csak 4-5kg sikerült eddig leadnom. Egyre lelkesebb vagyok a mozgás iránt, de sajnos elég rendszertelenül tornázok. Van hogy 1* egy héten van, hogy 4*. Szerintetek ha ezentúl normálisan reggelizek, ebédelek, és csak ici picit vacsizom, de viszont 5*-6* tornázok itthon egy órát, beindul végre a fogyás?

19éves lány vagyok 153cm és 63kg ... :S


2011. ápr. 20. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Lassan 3 hónapja rendszeresen tornázok heti 5x (volt 2 hét kihagyás betegség miatt), figyelek étkezésre, és így most kezdek leadni onnan, ahonnan szeretnék. Már egy ideje elkezdett izmosodni a karom és a lábam, de ott nem is volt zsírfelesleg. Viszont a hasam is kisebb lett ^^ Bár szerintem egyénenként változó kinek mikor indul be a fogyás. A fő dolog, hogy pár héttől ne várj csodát, a kilók se pár hét alatt mentek fel ;)
2011. ápr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tartós és szép eredményt azzal lehet elérni. Egyél sokszor kis adagokban, ne hagyd ki a vacsit sem. Minnél kevesebbszer eszel, a szervezet logikusan annál inkább a tartalékolásra megy. Reggelire kerüld az édes ételeket (tej/műzli/pékárú.....stb. Ezek már reggelről megemelik az inzulint. Az állandóan magas inzulin zsírpárnákhoz vezethet. Inkább uzsonna tájékán egyél édes dolgokat. Vacsira egyél húst nagy adag salátával, persze tejszínes öntet nélkül, inkább olivaolajjal, citrom levével meglocsolva, segít bizonyos vitaminok felszívódásában. heti 3-4x intenzív testmozgás. Rendszeres legyen, és akkor jó eredményt érhetsz el. 30-40 perc legyen legalább 1 alkalom. A fehérlisztes/cukros dolgokat próbáld minimalizálni. A durum tésztás és teljes kiőrlésű tésztás kaják is jobbak a sima fehérlisztesnél. Én visszanyertem a terhesség előtti alakomat, sikerült. Neked is menni fog, sok sikert! :)
2011. ápr. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!