Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak sporttal le lehet fogyni?

Csak sporttal le lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Imádok enni, nem fogok fogyókúrázni, nem is tudnék. Nekem az egészséges életmód felér egy drasztikus fogyókúrával. Nem azt mondom, hogy nem eszek gyümölcsöt, zöldséget, mert azt eszek sokat. De nem bírnék este csak túrót enni vagy egy kis húst. 5 perce ettem meg egy egész pizzát és szerintem még fogok is ma enni. Amúgy nem vagyok kövé 168 cm és 54-56 kg között mozgok. Csak van a hasamon egy kis felesleg aminek örülnék, ha lemenne. Persze kizárólag csak mozgással. :) Napi 1 óra Rubint Réka tornára gondoltam. Szerintetek? ( Csak légyszi azt ne mondjátok, hogy ne egyek, hanem hogy mennyit kéne sportolnom.)
2011. jún. 11. 20:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

lehet, de neked semmi szükséged fogyásra, a sport viszont nem fog megártani


sportolni meg minél többet, de még essen jól :)

2011. jún. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%
Örülj neki hogy nem híztál még 100kilós disznóra ennyi zabálás mellett!!!!
2011. jún. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Zavar, hogy sokat eszek? 56-nál még sosem voltam több egy dekával sem, hagy egyek már annyit amennyit akarok.
2011. jún. 11. 20:49
 4/20 Vree ***** válasza:
Most akkor döntsd el hogy fogyni akarsz e vagy zabálni...
2011. jún. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Te nem tudsz szöveget értelmezni? Mondtam, hogy nem fogok fogyókúrázni, így csak mozogni vagyok hajlandó. Az volt a kérdésem, hogy sporttal lehet-e fogyni. De a gyengébbek kedvéért másolok. "Csak sporttal le lehet fogyni?"

Nem kell a rizsa, hogy ne egyek mert úgysem bírnám, egy egyszerű kérdést tettem fel. Gyakorold a szövegértelmezést.

2011. jún. 11. 21:06
 6/20 anonim ***** válasza:
Hallod:D itt idiótáknál idiótábbak válaszolnak nevetséges:D Ha azt irod ki hogy nem akarsz sokat enni hanem fogyóznál úgy h nem eszel itt osztaná mindegyik az észt h de egy idióta vagy h nem eszel inkább sportolj:D nevetséges...xD amúgy csak irigykednek a68 cmhez az 54-6 kiló egyszerüen remek:D És neis fogyózzál mert nem kell de a sport az tökjó:D Jót fog tenni ha viszonylag sokáig csinálod lemegy az a kis poci:) Énis azt csinálom nemrég kezdtem el és jókis izomlázam van tőle:D na sok sikert:)
2011. jún. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Najó haggyuk h ki az idióta xD mert ebbe amit irtam egy értelmes mondat sincs hehe:D
2011. jún. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Hallod:D itt idiótábbnál idiótábbak válaszolnak nevetséges:D Ha azt irod ki hogy nem akarsz sportolni hanem fogyóznál úgy h nem eszel itt osztaná mindegyik az észt h de egy idióta vagy h nem eszel inkább sportolj:D nevetséges...xD amúgy csak irigykednek 168 cmhez az 54-6 kiló egyszerüen remek:D És neis fogyózzál mert nem kell de a sport az tökjó:D Jót fog tenni ha viszonylag sokáig csinálod lemegy az a kis poci:) Énis azt csinálom nemrég kezdtem el és jókis izomlázam van tőle:D na sok sikert:)
2011. jún. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
na igy értelmes:P
2011. jún. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, te legalább értelmes vagy :D Meg persze az első is :) Amúgy tudom én, hogy irigykednek csak nem akartam leírni. Na kezdek Rubint Rékázni :D
2011. jún. 11. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!