Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megcsalattam magam :/Ilyenkor...

Megcsalattam magam :/Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Megígértem magamnak,hogy nem eszem az utolsó süteményt :S de még is megettem :/ lelombozódtam :,(
2011. ápr. 20. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fuss vagy 2 órát közepes tempóban.
2011. ápr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szeretkezz egy jót! azzal is lehet kalóriát égetni.
2011. ápr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

ne csinálj semmit! örülj annak,hogy megetted... komolyan,ennyire hülye megszállottnak azért nem kéne lenni... nyilván a szervezeted AKARTA,a lelked AKARTA azt a süteményt... ezért etted meg. nyugi,ebből még nem lesz rajtad másfél dekával több.

komolyan,senkit nem akarok megbántani,de szánalmas olvasni,ahogy kínozzátok magatokat...tényleg nagyon szánalmas. ebből az egy süteményből nem lesz egy nadrágmérettel több, se zsírral,se semmivel. legyen egy kis eszetek,és adjátok meg a testeteknek azt,amire vágyik,ha az egy szelet süti,akkor azt... a fogyókúra nem egyenlő az önsanyargatással.

ez a véleményem.

2011. ápr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%

tartás nélküli puhány vagy aki itt nyávog ahelyett, hogy meg bírná állni azt, hogy egy nyamvadt sütit megegyen, vagy ha már megette legalább lemozognád.

Amúgy meg egy süti nem a világ, ne nyávogj már, bunkónak tűnök, de ez már enyhén röhej.

2011. ápr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

amúgy jól tetted hogy megetted.

ételt nem pazarolunk. az csúnya dolog.

2011. ápr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Sztem igyál rá egy SÖRT!


1x élünk ;)

2011. ápr. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"Iszok az életre szarok a halálra kurv@ nagyot okádok a múzeum falára.
2011. ápr. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szia Vili!=D
2011. ápr. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

egészségedre

röhejesek vagytok komolyan minden falat ételtől féltek, én meg megettem ma 3 szelet fatörzset, fél kilo pogácsát 1 kindertojást és nem nem vagyok elhízva mert dolgozok keményen, jó dolgotokba azt se tudjátok hogy mit csináljatok amikor szüleitek keményen dolgoznak azért a rohadt egy sz sütiért komolyan hihetettlen, nézzél már körbe édesem hogy mások h örülnének egy tál ételért is de ha ennyire nem bírod ki add oda egy hajléktalannak akit látsz ő tuti nem fog nyavajogni h elhízik e

bocsika ez nem csak neked szól, de amikor olvasom hogy kitudom a csokit meg az ételt meg kiköpöm, szóval nem is tudom felháborító

le lehet pontozni

2011. ápr. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
egyetértek az utolsóval,meg a harmadik válaszolóval,szánalmas,nevetséges gyökérség,amit itt művelnek páran, "Úristen,megettem egy szelet csokit,most vissza fogom hízni azt a 0.48 dekát,amit kínkeserves három hónapos koplalással leadtam"... csesszétek meg, vannak éhező gyerekek ebben a nyomorult világban,ti meg 35 kilósan sanyargatjátok magatokat,hát tudjátok mit,meg is érdemlitek, ne egyetek semmit, ha ekkora barmok vagytok,felesleges! mert ha valaki 160 kiló és 150 centi,az igen,fogyózzon,de mikor olvasom,hogy valaki alig 55 kiló és 170 centi,az menjen már a tudodhova a hülyeségeivel...megcsalattad magad,Úr isten,menj gyónni... ááááá,készek vagytok,elvette az eszeteket az a sok baromság,amit elhisztek a fogyózásról...szánalmas!!!! és engem is le lehet pontozni,a véleményem ugyanez marad.
2011. ápr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!